Oscary 2014: stylizacje gwiazd

Cate Blanchett i Lupita Nyong'o - to one są na ustach wszystkich. Nie tylko ze względu na wczorajszy werdykt jury (obie otrzymały Oscara), ale również z powodu niezwykłych stylizacji. Cate wystąpiła w sukni Armani Prive, a Lupita wybrała na tę okazję kreację Prada w kolorze niebieskim, która jak przyznała w jednym z wywiadów przypomina jej Nairobi. Barwę od razu nazwano "Nairobi blue" i pod tym hasłem znajdziecie tysiące artykułów na temat stylizacji Nyong'o.

Wiele celebrytek miało na sobie suknie czarne (Olivia Wilde, Margot Robbie, Glenn Close, Julia Roberts, Karen O, Charlize Theron, Anna Kendrick) i bardzo jasne, np. w bieli z domieszką szarego (Jessica Biel, Julie Delpy, Jenna Dewan, Kate Hudson), czy ecru (Sally Hawkins, Goldie Hawn).

Tradycyjnie Jennifer Lawrence miała problem z suknią Dior. Aktorka na szczęście nie zaliczyla upadku podczas  samej gali (tak jak miało to miejsce rok temu), ale wysiadanie z limuzynu i czerwony dywan okazały się torem przeszkód dla gwiazdy "American Hustle".

Przez całą noc śledziliśmy dla Was to, co działo się na czerwonym dywanie przed galą wręczenia statuetek Akademii Filmowej. Zobaczcie najlepsze kreacje gwiazd:

Oscary 2014: stylizacje gwiazd >>