Multiplikacja kierunków światła i cienia tworzy kontrasty i nadaje sesji zdjęciowej efekt tajemniczości. Jako element scenograficzny pojawiają się kawałki falistego szkła, które stanowią kompozycyjne dopełnienie zdjęć portretowych. Obiekty znajdujące się za szkłem rozszczepiają się w piękny, rytmiczny obraz nadając kampanii JAI KUDO niepowtarzalnego nastroju.

Bohaterka naszej sesji, roztacza aurę tajemniczości, a pod swoim łagodnym spojrzeniem, ukrywa drzemiącą siłę kobiecości. Autorem sesji zdjęciowej jest utalentowany fotograf mody Aleksander Salski, który już po raz trzeci współpracuje z marką JAI KUDO. Twarzą kampanii została Anna Zatoń, znana z kampanii reklamowych dla LA MANIA, TATUUM, AVON czy LEBRAND. Za stylizacje odpowiedzialna była Maja Naskrętska, na co dzień Szefowa Działu Mody magazynu Glamour i stylistka magazynu ELLE. O subtelnie świetlisty makijaż zadbała Ola Łęcka, a o kontrastujące fryzury Gor Duryan. Dopełnieniem kampanii wizerunkowej jest intrygujący film w reżyserii Ani Bystrowskiej z Warsaw Witches, którego premiera odbyła się 15 września 2021 r.

Film dostępny jest na stronie internetowej i kanale Youtube JAI KUDO. 
Za produkcję sesji zdjęciowej odpowiadał Dział Eyewear JAI KUDO

Więcej informacji na jaikudo-eyewear.com

Fotograf: Aleksander Salski | BUKU TEAM
Modelka: Anna Zatoń | MODEL PLUS
Stylistka: Maja Naskrętska
Make-up: Ola Łęcka | BUKU TEAM
Włosy: Gor Duryan | SameSame
Produkcja: JAI KUDO

Kolekcja Jesień/Zima 2021/2022

Nowa kolekcja okularów JAI KUDO to kwintesencja pomysłowości. Myśl przewodnia jaka towarzyszyła projektantom w procesie kreacji to podkreślenie wyrazistego stylu, którym od początku wyróżnia się marka.

Portfolio marki prezentuje całą gamę różnorodnych kształtów, w monochromatycznych barwach, które królują w obecnych trendach. W kolekcji męskiej przedstawiamy nowości: ENJOY YOUR LIFE w sportowej stylistyce, po model o tajemniczej nazwie ARE YOU SERIOUS? Podążając za modowym nurtem warto zwrócić uwagę na modele o zdecydowanej, geometrycznej formie: odważna, acetatowa oprawa BEST OPTION czy delikatna, metalowa OUT OF FRAME. W kolekcji nie mogło zabraknąć kultowych modeli w odświeżonej odsłonie, takich jak CAMBRIDGE czy NIGHTCALL, zaprojektowanych z myślą o wielbicielach marki JAI KUDO. BREATHTAKING czy CLOSE TO PERFECT to zapowiedź innowacyjnych modeli, a zarazem projektancka odpowiedź na wyzwania jakie niesie przyszłość.