Open'er 2020: The Killers w Gdyni! Nowe ogłoszenie organizatorów festiwalu

W momencie, gdy od kilku dni czytamy głównie o koronawirusie i zagrożeniach związanych z zakażeniem COVID-19, organizatorzy Open'er Festival 2020 sprawili, że na chwilę zapomnieliśmy o pandemii i rozmarzyliśmy się o zbliżających się wakacjach. To już oficjalne: The Killers wystąpią 4 lipca w Gdyni w ramach zbliżającego się Open'era.

""Mr. Brightside", "Somebody Told Me", "When You Were Young", "Human"... Lista hitów stworzonych przez The Killers w czasie ich blisko dwudziestoletniej kariery jest długa i imponująca. Grupa powstała w 2001 roku w Las Vegas i zgodnie z wizerunkiem słynnego amerykańskiego miasta, już od pierwszych singli z debiutanckiego albumu "Hot Fuss" (2004) nie pozwoliła przejść obok siebie obojętnie, porywając rozmachem i przebojowością." - przeczytam w informacji prasowej. 

W Polsce słynna grupa będzie promować swoją najnowszą płytę "Imploding The Mirage", która do sprzedaży trafi już 29 maja. Oprócz The Killers na Open'er Festival 2020 wystąpią: Thom Yorke, Taylor Swift, Kendrick Lamar, The Cure, The Chemical Brother, FKA Twigs, Schafter, Michael Kiwanuka, Foals i Martin Garrix, Yungblud, Playboi Carti, Angel Olsen, a także Rüfüs Du Sol, Flohio, Inhaler, Sea Girls, Banks oraz Seasick Steve, Anderson .Paak, Jehnny Beth, Clairo i Charli XCX.

Oopen'er 2020: bilety, ceny

Karnet 4 DNI - 619 ​​​PLN

Karnet 4 DNI + pole namiotowe - 719 PLN

Karnet weekendowy (pt + sob) - 439 PLN

Karnet weekendowy (pt + sob) + pole namiotowe - 509 PLN

Bilet jednodniowy - 299 PLN