Gotowi na Open'er Festival 2018? Już za kilkanaście godzin rozpocznie się najpopularniejszy i zarazem największy festiwal muzyczne w Polsce. Kto wystąpi na tegorocznej edycji "Openera"? Na scenach pojawią się m.in. Gorillaz i Depeche Mode, Massive Attack, Migos, Arctic MonkeysNick Cave & The Bad Seeds, Taconafide, Dawid Podsiadło, Years & Years, David Byrne, Young Thug, Sigrid, czy Alma. Open'er to chyba również najbardziej stylowy polski festiwal. Co roku pokazujemy wam najciekawsze stylizacje festiwalowiczów w Babich Dołach. Przeważają, sukienki boho, szydełkowe topy, denimowe szorty, a także kalosze, płaszcze przeciwdeszczowe, bawełniane bluzy i modne bombery. W tym roku również zamieścimy fotorelację! Poprzednio pogoda niedopisywała, było bardzo zimno i deszczowo. Czy w tym roku doczekamy się upragnionego słońca? Jaka pogoda będzie na Open'er Festival 2018?

Open'er Festival 2018: pogoda. Jaka będzie w tym roku?

Wszyscy fani Open'era liczą, że w tym roku będzie słonecznie i bez opadów. Marzymy o pogodzie jak na Coachelli, czy Lollapalooza. Warunki jak na Glastonbury mamy już za sobą. Ile można bawić się w deszczu? Jak przedstawiają się prognozy? Być może ich życzenie się ziści. Wszystko wskazuje na to, że festiwalowicze będą zadowoleni z warunków meteorologicznych. Pogoda na Open'er Festival 2018 przedstawia się następująco: większość źródeł podaje, że temperatura na cztery dni Open'er Festival 2018 będzie wynosić średnio 23 stopnie w ciągu dnia. W środę będzie 25 stopni, czwartek 23 stopnie, piątek 23 stopnie, a w sobotę 22 stopnie. Niestety to nie oznacza, że bluzy i kurtki możecie zostawić w hotelu, pensjonacie, czy mieszkaniu. W nocy będzie dosyć chłodno, a mianowicie 14-15 stopni. Prognozy na "czas trwania deszczu" wynoszą 0 min. Nadchodzą cieplejsze dni! W czwartek czeka nas "jaskrawe słońce", a w piątek i sobotę ma być "przeważnie słonecznie" lub "częściowo słonecznie". Możemy spodziewać się jedynie delikatnego wiatru.

Jak wam się podoba taka pogoda na Open'erze 2018? 

Open'er Festival 2018: pogoda. Jaka będzie w tym roku?

Open'er Festival 2018: data. Kiedy się odbędzie?

Open'er Festival 2018 odbędzie się w terminie 4 - 7 lipca 2018 roku na Lotnisku w Kosakowie. Gdyński festiwal słynie ze świetnej organizacji i line-upu z topowymi artystami. Na festiwalowej scenie występują najgorętsze nazwiska sezonu, a w poprzednich latach fani muzyki mogli zobaczyć koncerty takich gwiazd jak Drake, Rihanna, Blur, Sex Pistols, Faith No More, Radiohead, Jay Z, Coldplay, Prince, Kendrick Lamar czy Kings of Leon. Open'er Festival co roku przyciąga do Gdyni tysiące fanów muzyki z całego świata.