Najkrótsze małżeństwa gwiazd>>

Wilde oraz Sudeikis poznali się w 2011 roku w programie Saturday Night Live i byli parą przez dziewięć lat. W 2013 roku zaręczyli się podczas wspólnych wakacji, a przez ostatnie lata byli praktycznie nierozłączni. Teraz jednak nie są już razem - co więcej, jak podają zagraniczne media, decyzję o rozejściu mieli podjąć na początku tego roku lub nawet w listopadzie 2019. Aktorzy, którzy bardzo cenią sobie swoją prywatność, rozstali w przyjaźni się bez publicznego prania brudów i oświadczeń wysyłanych do mediów.  

Ich rozstanie zaskoczyło fanów, szczególnie, że uchodzili za bardzo dobraną parę. Żadne z nich nie podaje jednak powodów rozejścia. 

Olivia Wilde oraz Jason Sudeikis mają ze sobą dwójkę dzieci i mimo rozstania planują skupić się na wychowaniu sześcioletniego Otisa i czteroletniej Daisy. Wilde znana jest z takich produkcji, jak "Dr House", "Wyścig z czasem", "Wyścig" i "Miasta miłości". Sudeikisa mogliśmy oglądać chociażby w "Millerowie", "Szefowie i wrogowie", "Bez smyczy", "Desperat".

Suknie ślubne gwiazd: najpiękniejsze i najbardziej zaskakujące kreacje, które nie były koloru białego. Te aktorki i piosenkarki przełamały schemat>>

Pierścionki zaręczynowe gwiazd. Najpiękniejsze, najdroższe i najsłynniejsze w historii>>