"Pragnę aby każda z opowieści zapisywanych na kartach 'Ksiąg Ofeliowych' była jedyna i niepowtarzalna. Mam nadzieję zobaczyć się z Wami wiosną w Waszych miastach i śpiewać razem tak głośno, jak tylko damy radę" mówi Ofelia o zbliżającej się trasie koncertowej. Artystka, która planuje pojawić się w ośmiu miejscach na mapie Polski - między innymi w Łodzi, Toruniu, Katowicach i Warszawie - swoją trasę ochrzciła jako "Księgi Ofeliowe". Nie bez powodu: jak sama podkreśla, każdy z rozdziałów-koncertów ma być wyjątkowy i niepowtarzalny oraz na bieżąco zapisywać "piękne karty w muzycznych księgach Ofelii"

Iga Krefft wraz ze swoim zespołem zaprezentuje na scenie utwory z debiutanckiego albumu "Ofelia", który miał premierę pod koniec 2019 roku pod szyldem Warner Music Poland i zdobył świetne opinie zarówno wśród słuchaczy, jak i krytyków. Podczas hipnotyzujących koncertów na pewno usłyszymy takie hity "Dwa Słowa", "Zaraz" czy "Tu". Znając niesamowitą wrażliwość polskiej artystki, można spodziewać się bezpośrednich przeżyć muzycznych i wizualnych, które zostaną w pamięci na długo. 

Ofelia, czyli Iga Krefft ułożyła dla nas playlistę. "To zestaw piosenek, które tworzą mapę mojej osobowości">>

Ofelia - koncerty: 

Poniżej znajdziecie pełną rozpiskę koncertów Ofelii: daty, miasta i kluby, w których zagra artystka. 

25.03 - Łódź, Scenografia
26.03 - Poznań, Próżność
27.03 - Toruń, Odnowa
28.03 - Gdańsk, Klub Żak
01.04 - Wrocław, Stary Klasztor
02.04 - Kraków, Zetpete
03.04 - Katowice, Królestwo
05.04 - Warszawa, Niebo

Bilety kupicie poprzez GoOut za 30 zł (I pula), 35 zł (II pula) i 45 zł (w dniu koncertu). A przed startem "Ksiąg Ofeliowych" koniecznie zajrzyjcie do jednego z ostatnich odcinków ELLE Music Game, w którym wystąpiła Iga Krefft i zobaczcie, jak Ofelia poradziła sobie w naszym muzycznym quizie. Uwaga: śpiewa piosenki Natalii Przybysz, Shawna Mendesa i Camili Cabello oraz Organka!