Stolica Polski długo była postrzegana na świecie jako nudne, szare miasto. Na szczęście ten nieciekawy portret odchodzi w zapomnienie. Warszawa przechodzi metamorfozę. Przyciąga najlepszych w designie, architekturze i sztuce współczesnej. Ma niesamowitą energię. Zwłaszcza latem. Wizyta, przynajmniej na dwie noce – obowiązkowa.

Zrób to tak, jak lubisz. Leniwie, przez kilka dni, albo konkretnie, tylko na weekend. Tym bardziej, że teraz nie musisz sama niczego planować. Wystarczy, że zatrzymasz się w pięciogwiazdkowym hotelu InterContinental w sercu miasta. Nie musisz martwić się o bezpieczeństwo, bo hotel świetnie sobie radzi z nowymi normami, które zapewniają komfort zarówno gościom, jak i pracownikom. Tobie zostaje decyzja, jak chcesz spędzić ten czas. Wybierz jedną z trzech propozycji hotelu: odwiedź Warszawę i zwiedzaj, zrelaksuj się albo zrób zakupy.

Pierwsza – Odwiedź Warszawę i zwiedzaj – będzie świetna, jeśli jesteś w stolicy po raz pierwszy albo chcesz odkryć miasto na nowo. W pakiecie poza pobytem w hotelu ze śniadaniem otrzymasz dwa bilety do muzeum. Do wyboru: Muzeum Historii Żydów Polskich Polin, Muzeum Narodowe, Galeria Sztuki Zachęta i Centrum Nauki Kopernik. Dodatkowo doświadczony Concierge na twoje życzenie przygotuje plan zwiedzania miasta dopasowany do twoich zainteresowań.

Druga – Odwiedź Warszawę i zrelaksuj się – to idealny wybór, jeśli chcesz wypocząć w jacuzzi z widokiem na panoramę miasta lub popływać w basenie w chmurach na 43 piętrze hotelu. Poza pobytem ze śniadaniem czeka na ciebie masaż dłoni z indywidualnie dobraną maską w Pearl Beuty Clinic & Spa.

Trzecia – Odwiedź Warszawę i rób zakupy – najlepsza, jeśli kochasz piękne rzeczy i lubisz zgubić się w mieście odwiedzając luksusowe sklepy i butiki. InterContinental Warszawa zaprosił do współpracy wyjątkowe marki: Parfums Christian Dior, Butik Dior w Galerii Mokotów, MMC Studio, POLANSKA & CO , SKINISSIMO, NAGO, LUMEEGO Candels, Oceanic oraz e-Garderobe, które przygotowały dla ciebie fantastyczne oferty i niespodzianki.

A niezależnie od tego, jak spędzisz czas w ciągu dnia, najlepszym miejscem na jego zakończenie będzie restauracja Platter by Karol Okrasa w hotelu. Oryginalne menu to odbicie pasji Karola Okrasy w tworzeniu świeżej i zdrowej polskiej kuchni, podanej we współczesnych formach. W 2019 restauracja zdobyła rekomendacje ekspertów przewodnika Michelin. Robisz rezerwację?