Niezwykłe doznania smakowe

Po wielu miesiącach lockdownu w gastronomii większość z nas ma już serdecznie dość sterczenia w kuchni i żywienia się jedzeniem z dostawy – prawdopodobnie Twój tata również. Ojcowie mają jednak do siebie to, że czasami szkoda im wydawać pieniędzy na swoje zachcianki, więc ich święto będzie idealną okazją, żeby zadowolić podniebienie rodzica w nowej restauracji z jego ulubioną kuchnią. I tak wszyscy wiemy, że tak naprawdę to nie kolacja będzie dla Niego najlepszym prezentem, lecz czas spędzony z Tobą.

Nowe umiejętności

Czy Twój tata kiedykolwiek wspominał, że chciałby się czegoś nauczyć, ale z różnych powodów nigdy się do tego nie zebrał? Dzień Ojca to idealna okazja, żeby mu o tym przypomnieć, a lato to najlepsza pora na realizowanie wszystkich marzeń poza domem, ale też poza pandemicznym zagrożeniem. Kurs malarstwa plenerowego, rzeźbienia w drewnie, warsztaty ceramiczne – możliwości jest bez liku, wystarczy wsłuchać się w to, co mówi tata. Dobrym pomysłem może być też podarowanie mu internetowego kursu, który będzie mógł zrealizować za kilka miesięcy, gdy aura będzie sprzyjała siedzeniu w domu, np. kurs nauki języka obcego, gry na instrumencie, czy rysunku – tutaj także masz do wyboru całą paletę opcji, więc na pewno znajdziesz coś, co uszczęśliwi Twojego  rodzica.

Praktyczna technologia

Golarka Panasonic ES-LV67 to prawdziwy bajer, który z pewnością ucieszy każdego tatę (oraz syna, dziadka, brata, wujka lub partnera), który jest fanem praktycznych gadżetów. To nie jest zwykła golarka – produkt wyposażono w czujnik zarostu, który 220 razy na sekundę monitoruje gęstość zarostu i reaguje na jego zmianę. Posiada silnik liniowy wykonujący około 14 000 cykli na minutę. To jednak nie koniec efektów WOW – do tego dochodzą ostrza (w liczbie: 5), które firma Panasonic projektuje z wykorzystaniem japońskich technik produkcji samurajskich mieczy. Poruszają się one z prędkością nawet 70 000 cykli cięcia na minutę, a więc każde golenie jest ultra szybkie. Jest też bardzo, bardzo dokładne – głowica golarki porusza się niezależnie w 16 kierunkach, a zróżnicowana budowa ostrzy pozwala jej podnosić i wychwytywać leżące włoski, a następnie ścinać wszystkie rodzaje zarostu – niezależnie od jego długości. Jeśli to nie zadowoli każdego taty, to my już nie wiemy...

Odstresowanie

Nie ma osoby, która nie stresowałaby się pandemią i tym, co za sobą przyniosła, Twój tata na pewno też to przeżył, stresując się nie tylko o siebie, ale i wszystkie najbliższe mu osoby. Jak wiadomo, długotrwałe napięcie może przyczynić się do poważnych problemów natury psychologicznej i fizycznej, a więc od czasu do czasu trzeba dać mu  upust – dla zdrowia. Na początek najlepszy będzie intensywny masaż całego ciała w miłym miejscu SPA. Taki, po którym ma się zakwasy, ale jednocześnie czuje się lżej – i na ciele, i na duchu. Później sesja w saunie lub jacuzzi i najlepszy Dzień Ojca zaliczony!

Sentymenty

Każdy z nas chciałby zapomnieć o totalnym lodownie i ostatnimi stresującymi miesiącami – założymy się, że Twój tata też. Dzień Ojca to wspaniała okazja, żeby razem odpocząć i przez chwilę poczuć się jak na błogich rodzinnych wakacjach w dalekiej przeszłości. Zabierz tatę w miejsce, w którym razem odpoczywaliście i spróbujcie wspólnie odtworzyć wspomnienia z przeszłości bez problemów. Może zabranie ze sobą rodzinnego albumu pomoże Wam odświeżyć pamięć?