"La belle époque", reż. Nicolas Bedos

Życie 60-letniego Victora zmienia się nie do poznania, gdy Antoine, dobrze prosperujący przedsiębiorca oferuje mu wyjątkową rozrywkę. Korzystając z połączenia teatru i rekonstrukcji historycznej, jego firma daje klientom możliwość zagłębienia się w wybrany przez siebie okres. Victor postanawia przeżyć najbardziej pamiętny tydzień swojego istnienia (40 lat wcześniej), kiedy spotkał miłość swojego życia.

"In Fabrick", reż. Peter Strickland

Mała czerwona sukienka zostaje wystawiona w sklepowym oknie. Jest niesamowicie piękna i pasuje do każdego, kto ją zmierzy. To czyni cię pożądanym. Ale ma cenę, którą nie każdy jest w stanie zapłacić... 

"Never Look Away", reż. Florian Henckel von Donnersmarck

Historia młodego studenta sztuki, Kurta, który zakochuje się w koleżance, Ellie. Jej ojciec, słynny lekarz prof. Seeband jest przerażony wyborem córki, więc postanawia zniszczyć ich związek. Żadne z nich nie wie, że ich życie jest już połączone przez straszną zbrodnię, którą Seeband popełnił dekady temu.

"Sorry We Missed You", reż. Ken Loach

Historia rodziny, która próbuje ułożyć sobie życie w małej miejscowości na północy Anglii. Ricky i Abbie ciężko pracują, żeby zapewnić sobie i swoim dorastającym dzieciom lepszą przyszłość. Ricky postanawia zrezygnować z marnie płatnego etatu i założyć własny biznes. Wydaje wszystkie oszczędności na zakup samochodu dostawczego. Praca na własną rękę piętrzy jednak przed nim kolejne trudności.

"Truposze nie umierają", reż. Jim Jarmusch

W sennym miasteczku Centerville coś nie gra. Wielki księżyc wisi jakby niżej niż zwykle, godziny dnia przychodzą niespodziewanie, a zwierzęta zachowują się tak, jak nie zachowywały się wcześniej. I nikt nie wie dlaczego. Doniesienia mediów są złowieszcze, naukowcy wydają się skonfundowani. Ale nikt nie przewiduje tego, co za chwilę spotka Centerville – umarli nie umarli. Wstają z grobów i brutalnie polują na żywych. Mieszkańcy miasta muszą walczyć o przetrwanie.

"The Golden Glove", reż. Fatih Akin

Hamburg, lata 70. Na pierwszy rzut oka Fritz Fiete Honka wygląda jak żałosna kreatura. Mężczyzna ze złamaną twarzą goni za samotnymi kobietami. Jednak nikt nie podejrzewa, że pozornie nieszkodliwa Fiete jest w rzeczywistości potworem.

"Untouchable", reż. Ursula Macfarlane

Opowieść o upadku Harveya Weinsteina. Dokument ujawnia, jak Weinstein nabył i wykorzystał swoją potężną moc w ciągu ostatnich kilku dekad. Byli pracownicy, koledzy z college'u i reporterzy zastanawiają się nad postrzeganiem Weinsteina jako wizjonera, a jednocześnie szczegółowo opisują jego bezwzględne próby zachowania swojej władzy. Opowie również historie jego ofiar - molestowanych aktorek i współpracowniczek.

"Deerskin", reż. Quentin Dupieux

44-letni Georges ma obsesję na punkcie pewnej kurtki ze skóry jelenia. Ta fascynacja doprowadzi go do zmiany ponurego życia na przedmieściach, a nawet zwrócenia się w stronę ścieżki przestępstwa.