W opalanie trzeba zainwestować. I nie chodzi tu wcale o superdrogie wakacje na Francuskiej Riwierze, ale o przeciwsłoneczną ochronę, zarówno dla tych, którzy kochają słońce jak i tych, którzy go unikają. Promieniowanie słoneczne na plaży, w górach, ale i w centrum metropolii jest w tym samym stopniu z najbardziejdziej szkodliwych czynników dla skóry. Dlatego wysoka jakość kosmetyków, które nas zabezpieczają powinna nie być opcją, a raczej warunkiem koniecznym.

Linia słoneczna Shiseido to prawdziwa formuła 1 wśród pielęgnacji tego typu. Po pierwsze mieszczą się w niej kosmetyki typowo plażowe i dedykowane warunkom miejskim. To ważne rozróżnienie, bo promieniowanie przenikające przez zanieczyszczone powietrze nie działa identycznie z tym, z którym spotykamy się na łonie natury. Po drugie kosmetyki Shiseido łączą w sobie właściwości pielęgnacyjne z zaawansowaną ochroną. Długotrwale nawilżają, cały wachlarz filtrów zapobiega uszkodzeniom komórek, a składniki wzmacniają funkcję obronną skóry (dzięki technologii Shiseido Dual Sun Protection).

W skład linii Shiseido Suncare weszły m.in. krem do twarzy z wygładzającym ksylitolem, odżywcza emulsja do twarzy i ciała, bogaty krem pod oczy, odżywczy balsam do ust i beztłuszczowy spray do opalania. Ich wyjątkową zaletą jest przemyślana wysokość filtra UVA zapobiegającego fotostarzeniu. Zgodnie z dyrektywami Komisji Unii Europejskiej jego wysokość w formułach słonecznych Shiseido wynosi minimum 1/3 wysokości filtra UVB.

Galeria produktów Shiseido Suncare >>