„W procesie projektowania zależało nam na połączeniu mocnych w swojej stylistyce lat 80/90-tych z naturalną, zmysłową seksualnością” – podkreśla Zosia Krasuska Kopyt.

Uniwersalne miseczki mikro bikini, cienkie ramiączka, majtki typu thong (klasyk lat 90-tych), lub o mocno wyciętym kroju z wysokim stanem to główne elementy kolekcji. Fasony eksponujące ciało to nawiązanie do ikon epoki: Pameli Anderson, Kim Basinger, Tyry Banks, Jane Fondy. Oglądając kolekcję nie sposób uniknąć sentymentalnej podróży w czasie, gdy na ekranach telewizorów królowały Miami Vice, czy Seks w wielkim mieście. Stylizacje plażowe Obsessive to hołd złożony tamtym czasom, wolności i odwadze pokazywania kobiecego piękna.

Całość kolekcji zaprojektowana została w odważnej gamie kolorystycznej, inspirowanej tonacją barw lat 80/90-tych. Mocne neonowe kolory kontrastują z pastelowymi brzoskwiniami i beżami. W propozycji nie zabrakło modnych odcieni seledynu, oranżu, landrynkowego różu czy kobaltu, oraz klasycznej czerni i zwierzęcych printów. Kolekcja składa się z 15 modeli, wśród których znajdziemy klasyczne bikini, śmiałe mikrobikini i przykuwające wzrok stroje jednoczęściowe.

Linia strojów plażowych Obsessive jest dedykowana wszystkim kobietom - o czym świadczy różnorodność form i fasonów, oraz szeroka rozmiarówka. Zaś odważnymi fasonami zachęca do odsłonięcia ciała i radości z bycia sexy. Wszystkie modele w kolekcji łączy wspólny mianownik: wysoka jakoś materiałów, szereg nowatorskich rozwiązań, a przede wszystkim dbałość o podkreślenie kobiecych kształtów.

Sesja zdjęciowa w klimacie La Dolce Vita, zrealizowana w Toskanii nadała kolekcji elegancji włoskich wakacji i podkreśliła zmysłową i seksowną stylistykę Obsessive Swimwear. Przed obiektywem fotografa Filipa Zwierzchowskiego stanęła włoska modelka Elsa Magnelli, której naturalna zmysłowość pięknie współgrała z pełnymi soczystości plenerami toskańskiego krajobrazu. Białe plaże, skalne wybrzeże, lazurowa woda czy włoskie wille nawiązują do filmowych ujęć mistrzów Felliniego czy Bertolucciego i sprawiają, że jeszcze bardziej czekamy na lato!

Credits:

Photographer: Filip Zwierzchowski / Das Agency
Creative Director: Zosia Krasuska-Kopyt
Marketing Director: Natalia Front
Make-up & Hair: Ada Grabowska
Digital assistant: Krzysztof Durmaj
Retouch: @colorworkz
Model: Elsa Magnelli

Special thanks to: Tenuta della Selva