Odwiedzają go celebryci, ludzie sztuki i mody, dziennikarze, biznesmeni oraz eksperci. Jego wnętrze jest dopracowane w każdym szczególe, a apartamenty aż proszą się o zrobienie zdjęcia na Instagram. Warszawski Raffles Europejski to prawdziwa hotelowa perełka, więc nic dziwnego, że okrzyknięto go jednym z najpiękniejszych hoteli na świecie. Ale czy wiecie, że znajduje się w nim też zachwycające spa, nazywane Oazą w sercu Warszawy?

Inspiracją dla jego wnętrz stał się odnawialny cykl kwiatu lotosu, który jest zsynchronizowany z naturalnym rytmem dnia, a jego elegancja i naturalna siła (m.in. to, że zawsze o brzasku kwiat wychyla się na powierzchnię tafli wody, by wraz z nocą schować się znów w podwodnym zaciszu) są podziwiane na całym świecie. "Równowaga pomiędzy wysiłkiem i wypoczynkiem ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia wewnętrznego spokoju i odnowy. Podróż w Raffles Spa to połączenie tradycyjnych  i nowoczesnych metod, aby zapewnić gościom oazę spokoju w sercu tętniącej życiem Warszawy. Terapeuci Raffles Spa, dzięki swojemu doświadczeniu, wspierają gości w osiągnięciu fizycznej i duchowej harmonii, zapewniając im poczucie orzeźwienia i przemiany" mówią przedstawiciele Raffles Spa. To pięć pokojów zabiegowych i jeden pokój VIP dla par lub dla przyjaciółek, w których można spróbować ekskluzywnych zabiegów odmładzających. Na klientów czekają tam m.in. strefy relaksacyjne z saunami, łaźniami parowymi, prysznicami witalności i fontannami lodowymi oraz strefą fitness 24/7, wyposażoną w sprzęt marki Technogym®.

Raffles Spa - oferta

Wszystkie zabiegi powstały we współpracy z dwoma kultowymi profesjonalnymi markami kosmetycznymi: Aromatherapy Associates oraz Sisley i są wykonywane na bazie specjalnie wyselekcjonowanych produktów. Pierwsza z nich charakteryzuje się ideą Mindful Beauty, czyli płynącego od wewnątrz naturalnego piękna - to olejki esencjonalne o działaniu terapeutycznym i upiększającym oraz produkty do kąpieli czy pielęgnacji skóry. Sisley z kolei oferuje kompletny asortyment produktów, które powstały z myślą o całkowitej pielęgnacji (eksperci marki mają ogromną wiedzę na temat roślin i naturalnych składników). "Zabiegi oparte na zawierających wyciągi roślinne kosmetykach Phyto Aromatic łączą rytuały pielęgnacyjne z całego świata, opracowane z poszanowaniem lokalnych tradycji".

Dzienny dostęp do Raffles Spa można uzyskać w atrakcyjnej cenie 100 zł. Upoważnia od do skorzystania z: strefy relaksacyjnej z saunami, łaźniami parowymi, prysznicami witalności i fontannami lodowymi, strefy fitness czynnej 24/7, wyposażonej w sprzęt marki Technogym®
pokoju relaksu, w którym można wypić relaksujący napar ziołowy i przejrzeć piękne albumy o sztuce i modzie, znajdujące się na wyposażeniu spa.

Poza tym szczególną popularnością cieszą się nowoczesne, ekspresowe zabiegi, które są idealne dla zabieganych - pomagają szybko odzyskać formę i zrelaksować się. Oferta takich trzydziestominutowych zabiegów obejmuje: 

Masaż pleców, barków i karku: 250 PLN 

Peeling ekspresowy: 250 PLN 

Ekspresowy zabieg na twarz: 250 PLN 

Masaż głowy: 250 PLN 

Zabieg na dłonie: 250 PLN 

Dzienny dostęp do Raffles Spa: 100 PLN 

Trening personalny (60 minut): 200 PLN

Konsultacja dietetyczna (60 minut): 200 PLN

Nasza szefowa urody Marta Krupińska miała już okazję przetestować zabiegi w Raffles Spa i gorąco poleca je wielbicielkom relaksujących rytuałów oraz pięknych wnętrz.