Serge Normant stylizuje takie gwiazdy jak:  Sarah Jessica Parker, Julianne Moore, Gwyneth Paltrow, Blake Lively czy Julię Roberts. I mimo, że zawsze wyglądają one modnie i stylowo, on sam nigdy nie myśli o najnowszych trendach. Według niego najważniejsza jest własna interpretacja. W wywiadzie dla ELLE.com, stylista fryzur zdradził, że jego ulubionym trikiem jest dodawanie włosom objętości.

- Objętość dodaje fryzurze bogactwa. Wcale nie oznacza to jednak dodatkowych 10 centymetrów nad głową. Najważniejsze jest znalezienie odpowiednich dla włosów produktów. Pierwszy krok to spray nadający włosom objętości. Dodatkowym sposobem na objętość jest spryskanie włosów suchym szamponem.

Według stylisty to właśnie ten kosmetyk powinien być numerem jeden w damskiej kosmetyczce.

- Używam tego produktu od lat. To normalne, że w ciągu dnia ciągle dotykamy włosów, poprawiamy je i układamy. Najczęściej robimy to zupełnie nieświadomie. Trudno, by  w połowie dnia włosy wciąż wyglądały tak samo świeżo jak po umyciu. Suchy szampon świetnie radzi sobie z tą sytuacją, a dodatkowo podnosi włosy u nasady i dodaje im objętości. Dobrym pomysłem jest też zebranie włosów w koński ogon.

Nosisz krótką fryzurę? Według stylisty doskonałym pomysłem jest nadanie im mokrego połysku. Jego sposób to zastosowanie suchego olejku, który sprawi, że efekt końcowy będzie bardziej naturalny.

Czytaj także:

Pixie cut na 20 modnych sposobów>>

Fryzury - trendy według gwiazd>>