Numerologia na wrzesień - ukończenie cyklu 

Jaka wróżba kryje się w liczbach tego miesiąca? Numerologia na wrzesień 2022 przewiduje okres wytężonej pracy. Dziewiąty miesiąc kalendarzowy to 6 Miesiąc Uniwersalny. Wynika to z sumy miesiąca i roku, ponieważ 9 + 2 + 0 + 2 + 2 = 15 a 1+5 = 6. Szóstka emanuje kochającą, opiekuńczą i hojną wibracją. W tym miesiącu nie warto powstrzymywać się przed okazywaniem innym, że nam zależy. Nieważne, czy chodzi o relacje z bliskimi, czy może wysiłki w pracy. Wrzesień nas wszystkich wezwie do sprostania wielu wyzwaniom. Kto wie, może w tym miesiącu ktoś zwróci się do ciebie o pomoc? Kieruj się sercem i daj z siebie tyle, ile możesz. Działaj wbrew poczuciu, że poświęcaniu czasu drugiej osobie koliduje z twoimi obowiązkami. To tylko iluzja. Każda sytuacja, która pojawi się na twojej drodze, zaowocuje wspaniałą zmianą wspierającą twój wzrost. 

Liczba 6 uczy współpracy w relacjach i pielęgnowania najbliższego otoczenia.

Szósty Miesiąc Uniwersalny to również świetny czas na wprowadzanie w życie konkretnej rutyny. Sprzątaj, gotuj, ćwicz i wykonuj inne prace domowe. Zarówno liczba 6, jak i zodiakalna Panna w tym miesiącu napełnią cię motywacją. Żeby odrobić duchowe lekcje, zadaj sobie poniższe pytania: 

 • Co możesz zrobić, aby wzmocnić swoje więzi?
 • Jak możesz tworzyć piękne wspomnienia?
 • W co powinnaś włożyć więcej wysiłku?

Skup się na swoich odpowiedziach i podążaj za głosem intuicji.

6 w numerologii - liczba służby

Liczba 6 to ucieleśnienie serca. Reprezentuje bezwarunkową miłość i zdolność do wspierania, pielęgnowania oraz uzdrawiania. Niesie potężną wibrację empatii, a jej ciepłe światło jest światłem nadziei. Szóstka ma za zadanie służyć innym. Ta energia zaprowadza harmonię w relacjach, sprawiając, że wszyscy czują się jak w domu. 

Cechy charakteru osób z Drogą Życia 6:

 • Opiekuńczy
 • Rodzinny
 • Współczujący
 • Troskliwy
 • Idealistyczny
 • Romantyczny
 • Ciepły
 • Szczery

Widocznie to nie przypadek, że kartą o numerze 6 w talii tarota są Kochankowie. Karta ta reprezentuje miłość, partnerstwo oraz wysiłki, które są wymagane, aby związek działał. W astrologii szóstym znakiem zodiaku jest Panna. Tak, jak Szóstka, daje z siebie wszystko, aby pomóc swoim bliskim i udoskonalić życie. Czułe znaki zodiaku, jak Byk i Waga (oba rządzone przez Wenus), są również związane z liczbą 6. Całkowicie dedykują się miłości.

Na co uważać w miesiącu liczby 6? Nie dajmy się wykorzystać. Poświęcajmy się dla innych, ale pamiętajmy, żeby nie zaniedbać przy tym własnych potrzeb. Dawajmy tyle, ile możemy dać, bez poczucia, że tracimy wszystkie swoje siły. 

Wyjątkowy dzień w miesiącu - 9 września

Wrzesień jest 9 miesiącem kalendarzowym. Liczba 9 to liczba mocy oznaczająca zamknięcie i ukończenie cyklu. Przed nami ostatni etap podróży przed rozpoczęciem się nowego roku numerologicznego. We wrześniu najbardziej odczujemy skutki decyzji podjętych w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Dnia 09.09 zostaniemy wezwani do wkroczenia w nowy rozdział. Nie zrobimy tego jednak, dopóki nie uwolnimy się od starej energii. Jeśli wydaje ci się, że życie w tej chwili ciągnie cię w różnych kierunkach, puść oczekiwania i zdaj się na los. Zaufaj, że Wszechświat już ma dla ciebie plan. Oderwij się od stresu czy poczucia kontroli. Poddaj się chwili obecnej. Skup się na robieniu małych kroków do przodu. Z czasem wszystko stanie się dla ciebie oczywiste. 

Horoskop miesięczny na wrzesień 2022 >>