Numerologia na październik - ukończenie cyklu 

Co przepowiada liczba tego miesiąca? Numerologia na październik 2022 sprawi, że poczujemy jesień w naszych sercach. Dziesiąty miesiąc kalendarzowy to 7 Miesiąc Uniwersalny, ponieważ 1 + 0 + 2 + 0 + 2 + 2 = 7. Jak przystało na tę poru roku, zwolnimy tempo. W lecie wiele się wydarzyło. Ciężko pracowaliśmy na swoje cele i poczyniliśmy ogromne postępy. Teraz Siódemka każe nam się wycofać, zregenerować oraz wszystko przemyśleć. Nasze duchowe samopoczucie stanie się ważniejsze niż zewnętrzne sprawy. 

Październik zwiastuje duchową obfitość i rozwój poprzez świadome zmiany. Nadszedł czas, aby połączyć się ze swoją prawdą i zadać sobie niektóre z poniższych pytań. Odpowiedzi skłaniają do głębokiej refleksji.

  • Czy w twoim życiu panuje równowaga pomiędzy tym, co czujesz w środku, a jak zachowujesz się na zewnątrz?
  • Czy na co dzień praktykujesz rytuały, które wspierają twoją duchowość i samopoczucie?
  • Czy jesteś ze sobą szczera w kwestii tego, czego chcesz?
  • Czy jesteś szczera wobec innych w kwestii tego, czego chcesz?

Rok 2023 to 7 rok numerologiczny - co to znaczy? >>

Energia liczby 7 wspiera prawdziwe poszukiwania dusz. Znalezienie celu (lub przynajmniej rozpoczęcie nowej życiowej wędrówki) zmotywuje cię na kolejne miesiące. Skup się na tym już teraz, a skutecznie osiągniesz to, czego pragniesz. Siódemka może również wymagać spędzenia czasu w samotności. Upewnij się, że zawsze znajdujesz chwilę tylko dla siebie. Stwórz w swoim domu przyjemną atmosferę, która pozwoli ci się zrelaksować. Jeśli jednak wolisz przebywasz między ludźmi, upewnij się, że nie są to osoby wpływające na ciebie w toksyczny sposób. Postaw na inspirujące relacje z osobami będącymi lekarstwem na każdy stres. 

7 w numerologii - liczba duchowości

Niech październik będzie dla ciebie miesiącem głębokiego rozwoju osobistego. Oprzyj się pokusie ciężkiej pracy i nakładania na swoje barki więcej, niż możesz unieść. Tym razem zostajesz wezwana do zregenerowania ciała i umysłu. Uważaj na rzeczy, które uzależniają, np. media społecznościowe. Może pora ograniczyć twoją obecność online, by przeznaczyć czas na wewnętrzne poszukiwania? Skup się na relacjach międzyludzkich tworzonych w realu. Jednak jeśli nie jesteś w związku, prawdopodobnie nie będzie to miesiąc, w którym znajdziesz swojego partnera. Potraktuj energię Siódemki jako zachętę do samoleczenia i przywracania życiowej równowagi.

Najważniejsza data - 10.10

W numerologii każda liczba ma swoją mistyczną symbolikę i wibrację. Liczba 10 dotyczy uniwersalnej prawdy i wielkiego potencjału, który tkwi w każdym człowieku. Kiedy się powtarza, jak np. w dacie 10.10, posyła w naszą stronę nieograniczone możliwości. Dziesięć oznacza doskonałość - łączy jedność (cyfrę 1) z zerem symbolizującym nieskończony potencjał. Dziesiąty dzień dziesiątego miesiąca roku pomoże nam podjąć ważne decyzje znacząco wpływające na nasze życie. Liczba 10 odnosi się do sukcesu we wszystkim, czemu poświęcamy swoją uwagę.

Starożytny filozof Pitagoras uważał, że 10 jest „doskonałą” liczbą, która symbolizuje cały Wszechświat. W końcu rodzimy się z dokładnie 10 palcami u rąk i nóg. Tak więc, podczas gdy 9 w numerologii symbolizuje zakończenie, 10 przenosi nas w nowy, znaczący cykl.

W praktyce widzenie sekwencji 1010 oznacza poważny restart życia. Kroczmy naprzód z wiarą, że znajdujemy się na właściwej ścieżce. Liczba anielska 1010 jest boskim przypomnieniem, że nic nie ogranicza nas w drodze do celu.