Co musisz wiedzieć o cellulicie?

Cellulit najczęściej pojawia się na pośladkach i udach. Przyczyna jego powstawania cały czas owiana jest tajemnicą, choć dotyka więcej osób, niż mogłoby Ci się wydawać. Cellulit jest jak najbardziej normalny. Pomarańczowa skórka występuje u prawie 90% kobiet i co dziesiątego mężczyzny. Mówi się, że jest uwarunkowany genetycznie. Warto pamiętać, że występuje niezależnie od wagi i składu ciała. Czy da się z nim walczyć?

Jak redukować widoczność cellulitu?

Jesteśmy przyzwyczajeni do szybkich rozwiązań. Co chwile słyszymy o nowych zabiegach i kosmetykach, które mają wygładzić zmarszczki, usunąć niedoskonałości i raz na zawsze zwalczyć cellulit. Masaże, specjalne balsamy, szczotkowanie ciała na sucho… Próbowałaś wszystkiego i na dłuższą metę Twoje starania nie przyniosły oczekiwanych rezultatów? Wypróbuj najnowszy zabieg Cellushot, sprawdzonego niemieckiego producenta Saxony Beauty Technology GmbH, który rozbija komórki tłuszczowe, aby zredukować widoczność pomarańczowej skórki.

Cellushot - skuteczny zabieg redukujący widoczność cellulitu

Wszystkie wolontariuszki, które miały możliwość przetestowania zabiegu Cellushot zauważyły, że ich skóra jest bardziej jędrna i elastyczna, a jej koloryt poprawiony. Aż 90% z nich doświadczyło widocznej redukcji cellulitu. Poprawiła się też ich sylwetka - talia była wyraźniej zarysowana, figura bardziej wydatna, a kilogramów mniej i to bez restrykcyjnych diet i katowania się na siłowni. Z zabiegu skorzystały również blogerki min. Kristina Kurchevaktóre na swoim Instagramie podzieli się doświadczeniami i efektami. 

Jak to działa Cellushot?

Zabieg wykonywany jest na maszynie do modelowania sylwetki Cellushot. Jest tak skuteczny, dzięki wykorzystaniu dwóch technik masażu - kompresji i wibracji. Masaż wykonany za pomocą 10 rzędów równoległych kulek sylikonu medycznego koi skórę oraz usuwa nadmiar płynów i zmniejsza objętość ciała. Urządzenie działa bezpośrednio na tkanki, a dociera nawet do najgłębszych warstw skóry, które nie tak łatwo stymulować za pomocą diet i ćwiczeń. 

Co ważne, zabieg jest bezbolesny i nieinwazyjny, nie ciągnie skóry, za to pozwala szybko i skutecznie usunąć zastój krwi żylnej i limfy, aby skóra prezentowała się jak najlepiej nie tylko w okresie urlopowym. Zabieg można przeprowadzić na ciele przy użyciu niewielkiej ilości olejku, jak i na ubraniu. Powoduje to dodatkowy efekt termiczny, zwiększając jego skuteczność. 

Na efekty nie trzeba długo czekać: są widoczne już po pierwszym zabiegu. Z niezależnego badania przeprowadzonego przez Dermascan w 2019 roku wynika, że najlepsze efekty dostrzeżesz po 10 sesjach. Zdecydowanie warto skorzystać jeszcze przed wakacjami.