Kiedyś złote myśli zapisywano głównie w bogato zdobionych pamiętnikach lub też zeszytach z autorskimi kolażami na okładce. Teraz trend na uzewnętrznianie swoich ulubionych haseł ponowie nabiera rozpędu, a branża mody, która coraz częściej i coraz chętniej inspiruje się czasem naszego dzieciństwa, bardzo wdzięcznie mu wtóruje. Na co dzień towarzyszą nam przecież sznury naszyjników i bransoletek z charakterystycznymi, biało-czarnymi literkami (dokładnie tymi, które nosiłyśmy w podstawówce), czy też pierścionki z tłoczeniami. Personalizujemy jednak nie tylko biżuterię. W 2021 własnoręcznie wyszywamy bluzy i koszulki, bazgrzemy po trampkach, a nasze smartfony wrzucamy pod laser! Na czym to właściwie polega?

Możliwość graweru laserowego to prosty, bezpieczny i błyskawiczny sposób na spersonalizowanie swojego smartfonu lub smartwatcha. Tę metodę wprowadziła ostatnio do swojej oferty marka Samsung. Technicy grawerują na pleckach smartfonu dowolny wzór, motto, grafikę – możesz zaprojektować ją sam lub skorzystać z już dostępnych wzorów. I tak - realizacja tej usługi jest dostępna w punktach Samsung Serwis Klienta w Warszawie, Poznaniu i Katowicach. Nie mogłyśmy się oprzeć tej możliwości i same spersonalizowałyśmy nasze telefony. Wybrane przez nas wzory (ku inspiracji) znajdziecie w naszej galerii!

Serwis 2.0

Usługa graweru dostępna jest w ramach Serwisu 2.0, czyli nowego standardu usług serwisowych od Samsung. Poza nią, w ramach serwisu znajdziecie m.in. naprawę telefonu i tabletu online - bez wychodzenia z domu i z możliwością śledzenia całego procesu, infolinia Samsung działającą 24/7, wideoinspekcję, czyli szczegółowy wgląd w przebieg naprawy Galaxy (nagrany wideo!) oraz możliwość ekspresowej naprawy smartfona w 60 minut.