Nowy sezon "Stranger Things" zapowiedziano z samego środka centrum handlowego i to tutaj rozgrywa się cała jego akcja. Nie jest ani trochę mrocznie - oglądamy ludzi, którzy robią zakupy, jedzą lunch i świetnie się bawią, spędzając czas w przestrzeniach takich jak Burger King czy sklepy Claire's i The Gap. Nie widzimy w zapowiedzi jednak ani jednego głównego bohatera poza Steve'em Harringtonem, który pracuje w popularnej lodziarni Scoops Ahoy. Wraz z nim widzimy nową bohaterkę serialu - Robin (Maya Hawke). . 

Możemy się spodziewać, że to właśnie w centrum handlowym w Hawkins będzie się działa większa część akcji nowego sezonu "Stranger Things". Jak podkreśla lektor: "Starcourt Mall to najwspanialszy obiekt handlowy w Ameryce". Tylko co tym razem zburzy spokój mieszkańców miasteczka? I gdzie jest Jedenastka?

Do wideo Netflix dołączył też bardzo "reklamowy" opis, którym zapowiada trzeci sezon "Stranger Things": "Lato 1985 r. zapowiada się ekscytująco — w Hawkins swe podwoje otwiera Starcourt Mall! To jedno z najnowocześniejszych centrów handlowych w Ameryce i nie tylko. W Starcourt Mall każdy znajdzie coś dla siebie. Zrób zakupy w Gap, Waldenbooks, Sam Goody, Claire’s i w wielu innych sklepach. Dla ochłody zajrzyj do lodziarni Scoops Ahoy. W Starcourt Mall znajdziesz wszystko, czego tylko zapragniesz!".

"Stranger Things 3" zwiastun zobaczycie poniżej: