Mamy mocne przeczucie, że ten serial narobi sporo zamieszania i zdobędzie serca fanów "Stranger Things" oraz "The End od the F***ing World". I to nie tylko z powodu udziału twórców tych dwóch produkcji w tym projekcie. Patrząc na pierwsze zdjęcia "To nie jest OK" będzie miał podobny klimat. Na dodatek historia oparta jest na znanym komiksie. Kiedy ten tytuł trafi na platformę Netflix?

Te seriale Netflix nie doczekają się kolejnych sezonów. Które projekty anulowano w 2020 roku? >>

Ten słynny film zaraz zniknie z platformy HBO Go! Zagrała w nim Meryl Streep. O jaki tytuł chodzi? >>

"To nie jest OK". Nowy serial producentów "Stranger Things" i reżysera "The End od the F***ing World" 

Co ciekawe, premiera "To nie jest OK" zaplanowana jest na koniec przyszłego miesiąca, a dokładnie na 26 lutego. Pod postem na instagramie z kadrami z serialu użytkownicy zaczęli pytać o czym będzie ten tytuł. O "byciu nastolatkiem, odkrywaniu siebie, miłości i innych supermocach. Na podstawie komiksu Charlesa Forsmana 'I Am Not Okay With This'" - ujawniono na profilu @netflixpl. Wspomniany komiks został wydany w 2017 roku, a jego autorem jest autor "The End od the F***ing World", "Celebrated Summer", czy "Hobo mom". Główną bohaterką jest Sydney, nastolatka próbująca poradzić sobie z trudnościami życia, udręką chodzenia do szkoły średniej, pogrążoną w żałobie rodziną oraz rozwijającą się w niej seksualnością. Okazuje się, że dziewczyna odkrywa w sobie pewne tajemne moce...

Fragment komiksu "I Am Not Okay With This"

W obsadzie znaleźli się Sophia Lillis (wcieli się w Sydney), Wyatt Oleff, Aidan Wojtak-Hissong, Richard Ellis, Sofia Bryant, czy Kathleen Rose Perkins. Za reżyserię odpowiada Jonathan Entwistle.

Nie możemy doczekać się trailera do "To nie jest OK"!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Netflix Polska (@netflixpl) Sty 22, 2020 o 12:47 PST