Jeden z najbardziej wyrazistych aktorów młodego pokolenia, specjalista od mrocznych i nieoczywistych ról w szczerym wywiadzie opowiada o determinacji, która wiedzie go przez życie, o drodze do sukcesu i o tym, jak zmieniła go popularność, którą zyskał dzięki serialowi „Belfer” i filmowi „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”.

O życiowych celach i o tym, czy hasło „Spłodzić syna, zbudować dom, zasadzić drzewo” wciąż jest aktualne, mówią m.in. Piotr Najsztub, Muniek Staszczyk, Marcin Meller, Łukasz Orbitowski i Tomasz Stańko.

Każdy marzy o własnej knajpie, ale oni zdecydowali się swoje marzenie spełnić. I to z sukcesem. Szefowie uznanych restauracji, m.in. Mateusz Gessler, Michał Kuter i Bartek Polak, mówią, jak powstawały ich lokale, z jakimi zmagali się problemami i co musieli zrobić, by wyrobić sobie znaną markę.

W praktycznym poradniku „7 dni z życia mężczyzny” pokazujemy zestawy ubrań na każdy dzień tygodnia. Wystarczy wybrać styl – elegancki, biznesowy, luzacki, sportowy – i gotowe.

Co stylowy mężczyzna ma w swojej łazience? Sprawdzamy, jak wygląda codzienna pielęgnacja trzech facetów – dziennikarza, brand managera i perfumiarza.

Z jakimi problemami mężczyźni przychodzą do seksuologa i dlaczego tak trudno im się na ten krok zdecydować – rozmawiamy z ekspertem, dr. Andrzejem Depką.

W środku znajdziemy też materiały związane z kuchnią, ze sportem, z motoryzacją i nowymi technologiami.


ELLE Man pojawi się w sprzedaży w nakładzie 55 000 egzemplarzy i cenie okładkowej 11,99 złotych.