Nowy Aniołek Victoria's Secret to nikt inny, jak Karlie Kloss. W nowej roli pojawiła się na premierze linii plażowej marki i twitterowym czacie z Aniołkami. Wybór nie był trudny - Karlie słynie z ultradługich nóg i wyjątkowej gracji, którą zdobyła w szkole baletowej. Jest gwiazdą high fashion, muzą Christophera Bailey (Burberry), Oscara de la Renty i Michaela Korsa. W rankingu models.com Karlie Kloss zajmuje 2. miejsce, ale chodzenie w pokazach Tygodni Mody nie jest nawet w połowie tak dochodowe, jak kontrakt z marką bieliźnianą. Najbardziej znane modelki z oficjalnej listy Aniołków dominują w zestawieniach najlepiej zarabiających modelek.

Karlie, która od 2011 występuje w pokazach marki, jest nietypowym Aniołkiem. Ze wzrostem 1,80 m góruje na koleżankami. Pod koniec zeszłego roku modelka ścięła włosy, co zostało świetnie przyjęte w świecie wielkiej mody, ale zupełnie nie pasuje do wizerunku Aniołka. W Victoria's Secret Show 2012 Karlie wystąpiła z doczepionymi treskami, imitującymi długie loki. Jednak we wtorek, podczas premiery kolekcji plażowej Victoria's Secret modelka pojawiła się w rozwichrzonym bobie. U boku Candice Swanepoel i Alessandry Ambrosiomodelka prezentowała się zniewalająco, a przede wszystkim naturalnie.

Czy wybór Karlie Kloss wyznacza nowy etap dla Victoria's Secret? Marka potrzebuje świeżej krwi, bo kilka Aniołków przekroczyło już trzydziestkę, a Miranda Kerr jest kontuzjowana po stłuczce samochodowej.

Nowy Aniołek Victoria's Secret, Karlie Kloss - w GALERII


Czytaj dalej:

Nowy Aniołek Victoria's Secret i skandal z pióropuszem  >>>

Zobacz pokaz Victoria's Secret 2012 >>>

Kulisy pokazu Victoria's Secret >>>