Nowa kolekcja Zara 2020: sieciówka wraca do swoich słynnych projektów

"Ożywiamy projekty Zara z ostatnich dziesięcioleci. Kolekcja zawiera użyte ponownie i unowocześnione ubrania z poprzednich sezonów, które chcemy pokazać na wybranych zdjęciach z naszych archiwalnych kampanii" poinformowała dziś marka, która niedawno udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie z kolekcji na jesień i zimę 2003/2004, której twarzą była Kate Moss. Teraz jest nią ponownie, bo wskrzeszone projekty Zara z lat 90. i dwutysięcznych właśnie trafiły do sprzedaży, a kampanię tworzą połączone ze sobą zdjęcia sprzed lat. 

Wyprzedaż online w H&M: szwedzka sieciówka obniżyła ceny nawet o 60%. Sprawdziliśmy, co warto kupić na mid season sale>>

Na nową kolekcję Zara składają się projekty z sezonów jesień-zima: 1996/97, 1997/98, 1998/99, 2003/04, 2011/12 oraz wiosna-lato 2011. Premierze nowych-archiwalnych projektów towarzyszą zachwycające fotografie, na których możemy podziwiać Amber Valettę, Carolyn Murphy, Kate Moss, Stellę Tennant i Saskię de Brauw, które fotografowali David Sims, Alfonso Ohnur, Outomuro i J.M. Ferrater. 

Co dokładnie znalazło się w nowościach Zara? Przykładowo długa wełniana sukienka z krótkim rękawem i rozcięciem na udzie, czarne kozaki na słupku z kwadratowym noskiem, sięgający ziemi prosty płaszcz, elegancka kamizelka na guziki, spodnie w kant w męskim stylu, slip dress w wersji mini, biała popelinowa koszula, skórzane spodnie z wysokim stanem. Wszystkie elementy nowej kolekcji Zara (wraz z aktualnymi cenami) oraz piękne zdjęcia z dawnych kampanii możecie obejrzeć w naszej galerii. 

Wyprzedaż w Mango do -50%: 10 przecenionych rzeczy, które chcemy kupić podczas mid season sale>>