Nowości na Netflix: "Król" (1.11.2019)

Nowości na Netflix: "Król"

Anglia, XV w. Książę Hal niespodziewanie obejmuje tron. Choć jeszcze wczoraj prowadził życie królewicza, dzisiaj musi odnaleźć się w roli władcy i walczyć z chaosem.

Filmy nominowane do Oscara 2020, które obejrzysz na Netflix >>

Nowości na Netflix: kwiecień 2020. Co warto obejrzeć? >>

Nowości na Netflix: "Człowiek wolny od grawitacji" (1.11.2019)

Dziecko, które nie podlega prawom grawitacji, wyrasta na ponadprzeciętnego mężczyznę — i światowego celebrytę. W głębi serca pragnie jednak normalnego życia.

Nowości na Netflix: styczeń 2020. Co pojawi się na platformie? >>

Te trzy słynne filmy na Netflix dziś znikną z platformy! O jakie tytuły chodzi? >>

Nowości na Netflix: "Atypowy: sezon 3" (1.11.2019) 

Nowości na Netflix: "Atypowy: sezon 3"

Sam rozpoczyna studia, a tym samym wkracza na ścieżkę pełną nowych wyzwań. Czy uda mu się nawiązać nowe znajomości i nauczyć się zarządzać swoim czasem?

Netflix: mimo koronawirusa nadal trwają prace nad tym słynnym serialem. O jaki tytuł chodzi? >>

Nowości na Netflix: "Syn Ameryki" (1.11.2019)

Była międzyrasowa para poszukuje informacji o swoim zaginionym synu. Film oparty na broadwayowskiej sztuce. W rolach głównych Kerry Washington i Steven Pasquale.

Nowości na Netflix: "Upalne święta" (1.11.2019)

Elegancka mieszkanka Nowego Jorku, którą opuścił mąż, udaje się samotnie na safari do Afryki i odnajduje w życiu nowy cel. W rolach głównych Kristin Davis i Rob Lowe.

Komedie romantyczne 2019 >>

Nowości na Netflix: "H" (1.11.2019)

Barcelona, lata 60. Helena zdobywa serce niebezpiecznego szefa kartelu heroinowego i doskonali swoje umiejętności, aby awansować w hierarchii mafijnej.

 

Nowości na Netflix: "Porady różowej brygady: Wycieczka do Japonii!" (1.11.2019)

Nowości na Netflix:  "Porady różowej brygady: Wycieczka do Japonii!" 

Różowa Brygada jedzie do Japonii, gdzie zachwyca się bogatą kuchnią i kulturą oraz spotyka się z czwórką mężczyzn i kobiet, którym przyda się bardziej o siebie zadbać.

Nowości na Netflix: "The End of the F***ing World: Sezon 2" (5.11.2019)

Nowości na Netflix: "The End of the F***ing World: Sezon 2

Minęły dwa lata, odkąd James i Alyssa wyruszyli w koszmarną podróż. Teraz na wolność wychodzi spragniona zemsty kobieta, która ma obsesję na punkcie ofiary nastolatków.

Nowości na Netflix: "SCAMS"  (6.11.2019)  

Kredyt studencki, niezapłacone rachunki za leczenie i zero perspektyw. Tego młodego pechowca może uratować tylko pomysł na szybką kasę.

 

Nowości na Netflix: "Busted!: Sezon 2" (8.11.2019)  

Detektywi amatorzy usiłują rozwiązać zagadkowe sprawy. Wspólnym elementem układanki może być tajemnicza postać.

Nowości na Netflix: "W śnieżną noc" (8.11.2019)

Nowości na Netflix: "W śnieżną noc"

W Wigilię nad małe miasteczko nadciąga burza śnieżna, która wywraca do góry nogami przyjaźnie, życie uczuciowe oraz przyszłość grupki licealistów.

10 najlepszych filmów świątecznych >>

Nowości na Netflix: "Little Things: Sezon 3" (9.11.2019)  

Kavya i Dhruv starają się utrzymać związek na odległość. Jednak ich próba zbudowania własnej tożsamości zaczyna oddziaływać na ich relację.

Nowości na Netflix: "Na spacerniaku: Część 2" (15.11.2019)  

Poświęcenie. Przetrwanie. Żal. Zemsta. Jak daleko posunie się matka, by chronić bliskich? I jaką cenę przyjdzie jej za to zapłacić?

 

Nowości na Netflix: "Mam swój zespół: Nasty Cherry" (15.11.2019)  

Szczery do bólu serial dokumentalny. Gwiazda popu Charli XCX podejmuje się roli mentorki żeńskiej grupy rockowej stojącej u progu wielkiej kariery... lub katastrofy.

Nowości na Netflix: "Ptak, który zwiastował trzęsienie ziemi" (15.11.2019)  

W latach 80. w Tokio tajemnicza ekspatka jest podejrzewana o zabójstwo przyjaciółki, która zaginęła po wyjściu na jaw trójkąta miłosnego obu kobiet z fotografem.

Nowości na Netflix: "The Toys That Made Us: Sezon 3" (15.11.2019)  

W nowym sezonie kolejne osoby odpowiedzialne za stworzenie najsłynniejszych zabawek w historii opowiadają o wzlotach, a czasem też upadkach, swoich dzieł.

 

Nowości na Netflix: "The Crown: Sezon 3" (17.11.2019)

Nowości na Netflix: "The Crown: Sezon 3"

Nastały lata 60. Anglia zmaga się z kryzysem gospodarczym oraz rosnącym w siłę ruchem nacjonalistycznym, a rodzina królewska traci autorytet.

Nowości na Netflix: "No hay tiempo para la verguenza" (19.11.2019) 

Przyjrzyj się z bliska życiu kontrowersyjnego projektanta mody i influencera, Santiago Artemisa, i zobacz, jak wygląda jego codzienność, zarówno w pracy, jak i poza nią.

 

Nowości na Netflix: "Lorena, Light-Footed Woman" (20.11.2019) 

Lorena Ramírez z ludu Rarámuri rywalizuje w ultramaratonach ubrana w tradycyjną sukienkę i sandały. Jest obecnie jedną z najszybszych biegaczek na świecie.

 

Nowości na Netflix: "Bikram: jogin, guru, przestępca seksualny" (20.11.2019) 

Charyzmatyczny jogin Bikram Choudhury wydawał się wzorem do naśladowania — do czasu, gdy na jaw wyszła wstrząsająca prawda.

 

Nowości na Netflix: "Dolly Parton's Heartstrings" (22.11.2019) 

Antologia ośmiu niezwykłych opowieści o miłości, duchowości, trudach życia i zemście inspirowana muzyką Dolly Parton.

 

Nowości na Netflix: "Nailed It! Holiday!: Sezon 2" (22.11.2019) 

Oto „Nailed It!” w świątecznej wersji — z brakującymi składnikami, niemożliwymi do realizacji zadaniami i deserami, które nie wyglądają ani trochę apetycznie.

 

Nowości na Netflix: "Opowieści z narkoświata" (22.11.2019) 

Policjanci, celnicy, przemytnicy, dilerzy, osoby uzależnione i lekarze dzielą się osobistymi opowieściami o świecie narkotyków, wyjaśniając mechanizmy jego działania.

 

Nowości na Netflix: "Nobody's Looking" (22.11.2019) 

Gniewny anioł stróż — Uli — buntuje się przeciwko ustalonemu porządkowi i dokonuje szokujących odkryć na temat życia i sił rządzących światem.

 

Nowości na Netflix: "Singapore Social" (22.11.2019) 

Poznaj od kulis życie młodego pokolenia innowatorów, przedsiębiorców oraz artystów, którzy dążą do realizacji swoich celów w singapurskiej rzeczywistości.

 

Nowości na Netflix: "Niebezpieczne produkty"  (27.11.2019) 

Dowiedz się, czyimi interesami kierują się producenci artykułów, z których korzystamy na co dzień, i jak możemy dokonywać bardziej świadomych wyborów konsumenckich.

 

Nowości na Netflix: "Obłędnych Świąt!" (28.11.2019) 

Uparty ojciec przeżywa wyjątkowo stresujące Święta, gdy jego córka zaprasza do domu nowego chłopaka. W roli głównej Dennis Quaid.

 

Nowości na Netflix: "Irlandczyk" (28.11.2019) 

Osadzona w powojennej Ameryce epicka opowieść widziana oczami weterana II wojny światowej Franka Sheerana, oszusta i płatnego mordercy pracującego dla najbardziej osławionych przestępców XX wieku. Rozgrywająca się na przestrzeni kilkudziesięciu lat saga poświęcona jest jednej z największych zagadek kryminalnych w historii Stanów Zjednoczonych – tajemniczemu zaginięciu legendarnego przywódcy związków zawodowych Jimmy’ego Hoffa. Widzowie wezmą udział w brutalnej podróży, podczas której zostaną przed nimi odsłonięte kulisy funkcjonowania przestępczego półświatka, wewnętrznych walk o wpływy oraz kryminalnych powiązań ze światem polityki.

Nowości na Netflix: "Mitomanka" (28.11.2019) 

Elvira podejrzewa, że jej mąż ma romans, więc zaczyna udawać ciężko chorą. To małe kłamstewko pociąga jednak za sobą duże konsekwencje.

 

Nowości na Netflix: "Słodkie szaleństwo na Święta" (29.11.2019) 

Wszystko, za co uwielbiamy program „Słodkie szaleństwo”, tym razem w wyjątkowym bożonarodzeniowym wydaniu. Bo kto nie lubi świątecznych wypieków?

 

Nowości na Netflix: "Filmy naszej młodości" (29.11.2019) 

Aktorzy, reżyserzy i ludzie z branży dzielą się prawdziwymi smaczkami na temat hitów kinowych, które ukształtowały całe pokolenie.

 

Nowości na Netflix: filmy i seriale licencyjne

Nowości na Netflix: "American Hustle" (01.11.2019) 

Film opowiada historię błyskotliwego oszusta Irvinga Rosenfelda (Christian Bale), który wraz z partnerką i kochanką, Brytyjką Sydney Prosser (Amy Adams) zostaje zmuszony do pracy dla niezrównoważonego agenta FBI Richiego DiMaso (Bradley Cooper). DiMaso wciąga parę w równie niebezpieczny, co pociągający świat wpływowych lobbystów i mafii. 

Nowości na Netflix: "W pogoni za szczęściem" (01.11.2019) 

Scenariusz filmu oparty jest na autentycznych wydarzeniach i opowiada o życiu Chrisa Gardnera (Will Smith). Łańcuch zdarzeń pozostawia głównego bohatera bez pracy oraz domu w wieku 30 lat, odnajduje się wraz ze swym synkiem Chrisem Juniorem (Jaden Smith), żyjąc w łazience na stacji kolejowej w San Francisco. Wbrew swojemu beznadziejnemu położeniu, Gardner ze wszystkich sił stara się zostać maklerem. W końcu zostaje szkoleniowcem brokerów, a jego ranga wzrasta w takich firmach jak Dean Witter i Bear Stearns aż do jego obecnej pozycji - milioner będący wspólnikiem i właścicielem firmy w Chicago, zajmującej się pośrednictwem giełdowym - Gardner Rich & Co.

Nowości na Netflix: "Mowa ptaków" (01.11.2019) 

Nakręcony na podstawie scenariusza Andrzeja Żuławskiego ekranowy dialog pomiędzy ojcem i synem, łączący nostalgię z furią, wzniosłość z humorem, oldskulową stylizację z ostrym, przenikliwym spojrzeniem na polską rzeczywistość. Tytułowa „mowa ptaków” jest językiem, jakim posługują się ludzie wykluczeni z agresywnej większości: dręczony przez dzieci nauczyciel historii, wyrzucony z pracy polonista, dziewczyna sprzątająca willę bankiera, niepełnosprawna kwiaciarka i zafascynowana kinem uczennica. Zepchnięci na margines przez brunatną falę, na swoją obronę mają tylko ironię, piosenki i cytaty z klasyków. Tekst Andrzeja Żuławskiego akcentuje degradację inteligencji, która otoczona pogardą dla wiedzy, chamstwem i głupotą, wybiera swoistą splendid isolation. Radykalny artystyczny eksperyment, jakim jest ta opowieść o komunie odrzuconych, łączy energię Wojny polsko-ruskiej z anarchistyczną siłą Chaosu. 

Nowości na Netflix: "Zimna wojna" (01.11.2019) 

Historia trudnej miłości dwojga ludzi, którzy nie umieją żyć bez siebie, ale równocześnie nie potrafią być razem. Wydarzenia pokazane w ,,Zimnej wojnie" rozgrywają się w latach 50. i 60. XX wieku, w Polsce i budzącej się do życia Europie, a w ich tle wybrzmiewa wyjątkowa ścieżka dźwiękowa, będąca połączeniem polskiej muzyki ludowej z jazzem i piosenkami paryskich barów minionego wieku.

Nowości na Netflix: "Niewinne" (13.11.2019)

Tuż po drugiej wojnie światowej francuski Czerwony Krzyż prowadzi akcję repatriacji i gromadzi swoich obywateli w szpitalu. Wśród lekarzy jest młodziutka Matylda Beaulieu (wschodząca gwiazda francuskiego kina Lou de Laâge). W szpitalu zjawia się siostra z oddalonego o kilka kilometrów klasztoru i błaga o pomoc dla umierającej kobiety. Problemem jest poród jednej z zakonnic… Okazuje się, że siostry padły ofiarą zbiorowego gwałtu dokonanego przez czerwonoarmistów. Matylda chce sprowadzić pomoc, lecz Matka Przełożona (Agata Kulesza) chce za wszelką cenę ukryć tajemnicę, żeby uniknąć skandalu. Witana przez zakonnice z nieufnością, Matylda wkracza w nieznany sobie świat i zaprzyjaźnia się z siostrą Marią (Agata Buzek). Razem odkryją przerażającą prawdę, ukrytą za murami klasztoru…

Nowości na Netflix: "Maria Skłodowska-Curie" (22.11.2019)

"Maria Skłodowska-Curie" to nie tylko wierna faktom opowieść o niesamowitym życiu naukowca, odkrywczyni dwóch pierwiastków – polonu i radu, ale przede wszystkim portret niezwykłej kobiety, która dzięki swojej inteligencji i wiedzy oraz nieprzeciętnym umiejętnościom zdołała przekonać do siebie świat nauki, od zawsze zdominowany przez mężczyzn. Jako pierwsza kobieta w Europie uzyskała tytuł doktora. W 1906 roku przyznano jej profesurę i równocześnie objęła własną katedrę na paryskiej Sorbonie, co we Francji było wydarzeniem bez precedensu. Była też pierwszą uczoną, która zdobyła Nobla. W dziejach tej nagrody nadal jest jedynym podwójnym laureatem, wyróżnionym w dwóch różnych dziedzinach naukowych. Film w reżyserii Marie Noëlle to jednak przede wszystkim portret Skłodowskiej-Curie, jakiej nie znaliśmy – czułej matki, kochającej żony, kobiety charyzmatycznej, zdecydowanej, choć pełnej dylematów i sprzeczności.

Nowości na Netflix: "Tamte dni, tamte noce" (25.11.2019)

Nowości na Netflix: "Tamte dni, tamte noce" 

Północne Włochy, lato 1983 roku. Elio Perlman, błyskotliwy siedemnastolatek o amerykańsko-włoskim pochodzeniu, spędza wakacje w XVII-wiecznej willi, komponując i grając muzykę klasyczną, czytając i flirtując ze swą przyjaciółką – Marzią. Cieszy go każda chwila spędzona w willi, zwłaszcza że za kompana ma swego ojca, szanowanego profesora specjalizującego się w greko-romańskiej kulturze, oraz matkę Annellę, tłumaczkę, która uczy chłopaka rozkoszować się kulturą i przyrodą Włoch. Obycie i wykształcenie oraz talent Elia sprawiają wrażenie, że mamy do czynienia z dorosłym, w pełni ukształtowanym mężczyzną, a jednak wielu rzeczy musi się jeszcze nauczyć – zwłaszcza w obcej mu dotąd dziedzinie – miłości. Pewnego dnia do willi przybywa Oliver, młody amerykański stypendysta, pracujący z ojcem Elia nad swym doktoratem. W porażająco pięknych krajobrazach spalonej słońcem Italii Elio i Oliver odkrywają odurzającą siłę wzajemnego przyciągania. To lato zapamiętają na zawsze.