Wśród znanych, sportowych marek pojawiło się w tym sezonie wiele nowości do biegania i nie tylko. Jest kolorowo i funkcjonalnie. Nowe modele butów, koszulek, kurtek, spodenek, szortów i staników sportowych. Wybór jest ogromny!

W galerii znajdziecie wszystkie zdjęcia oraz informacje o cenach. My z kolei postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej nowym gadżetom i aplikacji Reebok, stworzonych właśnie z myślą o biegaczach.

Wśród gadżetów, na uwagę zasługuje zegarek Nike+ SportWatch GPS wykorzystujący technologię GPS oraz odczyt danych z czujnika Nike+. Śledzi czas, dystans, tempo biegu, tętno oraz liczbę spalonych kalorii. Czujnik umożliwia rozpoczęcie treningu bez potrzeby oczekiwania na sygnał GPS. Producent tłumaczy, że w praktyce oznacza to, że jeśli podczas biegu zdarzy nam się pokonać na przykład tunel, w którym sygnał GPS może zanikać, czujnik Nike+ uzupełni informacje zapewniając ciągłość zapisu danych treningowych. Zegarek jest mały i waży zaledwie 66g, ma dotykowy ekran oraz wbudowane łącze USB. Obudowa jest wodo- i wstrząsoodporna.

Aplikacja Reebok Fitness

Została ona zaprojektowana w taki sposób, aby urozmaicić plany treningowe za pomocą nowych i zróżnicowanych kombinacji ćwiczeń, będących połączeniem m.in. chodzenia, biegania, tańca, jogi oraz innych form fitnessu.

Aplikacja jest darmowa na urządzeniach Apple oraz Android, a także w wersji online na stronie www.reebok.com/fitness-app. Aplikacja sama generuje plan treningu na podstawie indywidualnych preferencji, które ty wytyczasz. Program można również spersonalizować w taki sposób, aby przyporządkować treningi do wybranych dni tygodnia.

Słuchawki BOSE SIE2

Zaprojektowano specjalnie do ćwiczeń oraz z myślą o biegaczach. Producent zapewnia, że są odporne na działanie potu i warunków pogodowych. Technologia ma zapewnić dźwięk o pełnym zakresie częstotliwości - z głębokimi basami. Końcówki słuchawek zostały zaprojektoiwane tak, aby dopasować się do kształtu ucha. W zestawie znajduje się również opaska na ramię Reebok fitness przeznaczona dla większości popularnych odtwarzaczy muzycznych.

Wszystkie nowości marek: adidas, Reebok i Nike znajdziecie w galerii.

 

Trenuj jak Adriana Lima>>

Street pole dance - uliczne akrobacje>>