ELLE Beauty Podcast: zabiegi na ciało z użyciem nowoczesnych technologii

Chodzi ci po głowie, aby (poza zdrową dietą i treningami) wspomóc się zabiegami modelującymi ciało, ale nie wiesz, od czego zacząć? Nowoczesne technologie są już w stanie pomóc nam nie tylko w kwestii redukcji cellulitu, tkanki tłuszczowej czy ujędrniania ciała, ale również np. budowania mięśni.

Kiedy jednak w grę wchodzi medycyna estetyczna, w głowie wielu osób pojawiają się pytania... Nieinwazyjne i inwazyjne metody modelowania – czym się od siebie różnią? Na czym polega ich fenomen? Czy faktycznie korzystanie z nich oznacza, że możemy zapomnieć o regularnych ćwiczeniach, a mimo to cieszyć się sylwetką idealną? Jak łączyć ze sobą zabiegi, aby osiągnąć jak najlepsze efekty? Ile czasu musimy poczekać, żeby je dostrzec? Które technologie oraz metody cieszą się dziś największą popularnością (i dlaczego)? 

Kiedy już poznasz podstawy dotyczące kwestii modelowania sylwetki, pora na konkrety. Szukasz metod, które pozytywnie wpłyną na poprawę tekstury i jędrności skóry oraz pozwolą pozbyć się uporczywej tkanki tłuszczowej i cellulitu? Oto one. Posłuchaj rozmowy redaktorki ELLE.pl z dr Martą Tazbir, która rozwiewa wszelkie wątpliwości na ten temat i szczegółowo opowiada o terapii EMBODY, EMTONE, EMSCULPT NEO,  EXILIS ELITE oraz LYMPHASTIM. Ekspertka zdradza, które urządzenie jest obecnie jej ulubionym. Mówi również o tym, czy dostrzegła w ostatnim czasie wzrost zainteresowania zabiegami z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, a także jaki stosunek do medycyny estetycznej zaobserwowała podczas swojej ostatniej wizyty w Stanach Zjednoczonych.

Podcast jest również dostępny na SPOTIFY