Książę Louis, trzecie dziecko księcia Williama i Kate Middleton już jest ulubieńcem mediów. Chłopiec urodził się 23 kwietnia 2018 roku w londyńskim szpitalu św. Marii (w skrzydle Lindo). To trzecie dziecko książęcej pary, malec nosi imiona Louis Arthur Charles -  to hołd dla lorda Louisa Mountbattena, ostatniego wicekróla Indii i przedostatniego gubernatora generalnego Indii, który zmarł w 1979 roku (podobno książę Filip oraz książę Karol byli bardzo związani z "wujkiem Dickie'em"). Kilka tygodni później do internetu trafiły prywatne zdjęcia niemowlaka udostępnione na oficjalnym instagramie Pałacu Kensington. Za to w połowie lipca odbył się chrzest najmłodszego brytyjskiego księcia. Uroczystość zorganizowano w Pałacu św. Jakuba (St. James’s Palace), a rodzicami chrzestnymi zostali przyjaciele książęcej pary. Kilka godzin temu do sieci trafiło kolejne, oficjalne zdjęcie księcia Louisa. Pozuje na nim z dziadkiem, 70-letnim księciem Karolem.

Nowe zdjęcie małego księcia Louisa. Do kogo jest bardziej podobny?

Od kilku miesięcy Brytyjczycy świętują okrągłe urodziny następcy tronu. Z tej okazji odbyło się kilka bankietów, spotkań z poddanymi czy powstał oficjalny portret rodzinny Windsorów. To nie koniec niespodzianek. Na ostatniej okładce czasopisma The Sunday Times Magazine zobaczymy prawie 7-miesięcznego Louisa i jego słynnego dziadka. Obaj uśmiechnięci pozują przed obiektywem Chrisa Jacksona. Zdjęcie zobaczycie poniżej!

Przypomnijmy, książę William i Kate Middleton mają już trójkę dzieci - pierworodny syn, książę Jerzy urodził się 22 lipca 2013 roku, a księżniczka Charlotte 2 maja 2015 roku. Mimo że do samego końca nie ujawniono płci dziecka, od początku było wiadomo, że księżna Kate, tak jak w trakcie poprzednich ciąż, cierpi na "niepowściągliwe wymioty ciężarnych". Od kilku tygodni plotkuje się, że księżna Cambridge jest w czwartej ciąży. Anonimowi informatorzy tygodnika Life & Style twierdzą, że Kate Middleton znów ma ciążowe zachcianki (należą do nich np. lawendowe ciasteczka, mające pomóc jej na nudności na jakie zawsze cierpi w trakcie ciąży) i nie pije alkoholu