Fani na całym świecie czekają na premierę 2. sezonu "Emily w Paryżu". Niestety nie znamy jeszcze daty kiedy kolejne odcinki trafią na Netflix, ale na otarcie łez mamy fotografie z planu zdjęciowego. Aktualnie ekipa przebywa we Francji i nagrywa sceny do kolejnej serii popularnej produkcji. Sprawdź nowe informacje o "Emily in Paris 2".

"Emily w Paryżu" 2 sezon. Co wiemy o kolejnych odcinkach?

Choć pełna fabuła nadal okryta jest tajemnicą, twórcy ujawnili, że tytułowa Emily będzie mniej... denerwująca. Prawdą jest, że wielu widzów irytowało podejście bohaterki do różnych sytuacji i Amerykanka grana przez Lily Collins powielała wiele stereotypów. To podobno ma się zmienić, ale spokojnie, panna Cooper nadal będzie bardzo zabawna. Prace nad 2. sezonem "Emily in Paris" trwają od listopada ubiegłego roku i na razie producenci dozują nam wszelkie informacje. "Emily będzie miała do podjęcia kilka trudnych decyzji. Serial w dużej mierze opowiada o tym, jak otaczająca ją kultura weryfikuje jej spojrzenie na świat. Nic nie będzie wyglądać na takie, jak się wydaje" - ujawnił Darren Starr, twórca show w rozmowie z E! News. "W 2 sezonie będzie bardziej integralną częścią świata, w którym się znalazła. Będzie stałą mieszkanką miasta, a w związku z tym będzie mocniej stąpać po ziemi i układać sobie życie". 

Aktorzy grający w serialu "Emily w Paryżu" zwracają też uwagę na pewien wątek. Według Lucasa Bravo (serialowego Gabriela) pierwszy sezon "zasiał kilka ziarenek na temat serialowych postaci". Co miał na myśli? "Na przykład Camille - kiedy całuje Emily w usta, zachowuje się jakby nic się nie stało i wcale nie żałowała. Albo kiedy obie leżą na łóżku, bardzo zresztą podobał mi się ten obrazek - tutaj też widać te ziarenka". Te rozważania potwierdziła też sama Lily Collins. "Tam jest mnóstwo takich małych momentów, kiedy myślisz sobie "...czy Emily podoba się Camille?" - powiedziała aktorka na łamach Vogue UK. Wiemy też, że rozwinięte zostaną postacie drugoplanowe. Starr w rozmowie z Vanity Fair ujawnił: "chciałbym bardziej poznać bohaterów drugoplanowych, na przykład szefową Emily, którą gra Philippine Leroy-Beaulieu. Tylko zarysowaliśmy powierzchnię jej postaci, kim jest i co ją nakręca do działania". 

"Emily in Paris 2". Zdjęcia z planu

Oficjalnie zdjęcia do 2. sezonu "Emily w Paryżu" rozpoczęły się na początku maja, o czym dowiedzieliśmy się z instagrama serialu. Na oficjalnym profilu produkcji opublikowano specjalny filmik zatytułowany "Bonjour from Paris (and maybe some other areas of France". Kilka dni później na instagram trafiły selfie Camille Razat, Lily Collins i Ashley Park, aktorek wcielających się w Camille, Emily oraz Mindy. 

Ekipa "Emily in Paris 2" zaczęła od nagrania scen na południu Francji, a dokładnie w miejscowości Saint-Jean-Cap-Ferrat, nieopodal Nicei (Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże). Potem twórcy przenieśli się do Saint-Tropez i Paryża. Według ostatnich doniesień, zdjęcia potrwają do 19 lipca. Zdjęcia z planu znajdziesz w naszej galerii >>