Opowieść o kolekcji na sezon jesienno-zimowy nieodłącznie związana jest z postacią Camille, baletnicy z Paryża, z którą marka Tous rozpoczęła podróż do słonecznej Havany w sezonie letnim. Ta wspólna podróż skłoniła markę TOUS do refleksji na temat zmian i wartości sentymentalnej biżuterii. Wspólne odkrywanie kubańskich zakątków zrodziło kilka nowych kolekcji, które marka premierowo odsłoniła podczas najnowszej prezentacji Jesień/Zima 2017.

Zobacz kolekcję Tous na sezon jesień-zima 2017/2018 >>

Mini Tea Time

Wyjątkowa kolekcja Tea Time objęła w tym sezonie modele mini. Elementy z tej kolekcji powstały na bazie oryginalnego naszyjnika Tea Time, który zaprojektowany został kilka lat wcześniej jako odzwierciedlenie wyjątkowej fascynacji Rosy Oriol szlachetnymi kamieniami. Ta efektowna kolekcja została teraz odtworzona w mniejszym formacie. Kolekcja Mini Tea Time mieniąca się kaskadą barwnych kamieni pięknie rozświetli ciało tęskniące za słońcem w chłodniejszym sezonie.

W sezonie jesień/zima marka Tous rozbudowuję ideę Medalionów, której hasłem przewodnim jest motto Ty opowiadasz swoje historie słowami, my opowiadamy je biżuterią. Kolekcja Medalionów wzbogacona została o nastęujące motywy:

Idol

Inspiracją do powstania kolekcji Idol były ludzkie relacje, które na przestrzeni wieków opierały się na komunikacji i symbolice. Różne kultury, religie i kraje połączone są wspólnymi symbolami, które pełnią funkcję talizmanów zapewniających bezpieczeństwo, dających siłę lub przynoszących szczęście. To właśnie ta symbolika leży u podstaw kolekcji „Idol”, która prezentuje nowe ikony marki: słonia, węża, rękę Fatimy, krzyż oraz piórko.  

Do

Kreatywność w stylu Mix & Match to warunek niezbędny do efektownego prezentowania kolekcji TOUS Medallions i opowiadania za pomocą biżuterii własnych historii. Na gruncie takiego założenia powstała kolekcja Do obejmująca naszyjniki, kolczyki i bransoletki, które dzięki specjalnej kombinacji zapewniają możliwość dopinania i zestawiania modeli z różnorodnymi wisiorkami marki.

Rubric

Kolekcja Rubric to powrót do wartości sentymentalnych, inspirowana jest techniką rzeźbienia rylcem – narzędziem używanym do grawerowania inicjałów na medalikach. Rezultatem zastosowania tej techniki jest gama zawieszek, w których znajdziemy sylwetkę słynnego misia, jak również pierwotny symbol marki – literę „T”.

Zobacz kolekcję Tous na sezon jesień-zima 2017/2018 >>