1. EKSPERT RADZI:
Do zwalczania cellulitu trzeba podejść kompleksowo. Dopiero zabiegi połączone ze sportem i z dietą przynoszą szybkie rezultaty. Ważne, aby dobrać je też dobrze do problemu. Najlepsze efekty uzyskamy, łącząc takie metody jak Liporadiologia Vinci, mezoterapia i Endermologie™ LPG®. Wszystkie te zabiegi można wykonać w Klinice La Perla www.la-perla.pl. Ich działanie dobrze uzupełniać w domu. Wmasowując ujędrniające preparaty w skórę.

2. ZERO CELLULITU:
Lipomassage™ LPG® to jedna z najlepszych metod zwalczania cellulitu. Teraz w jeszcze skuteczniejszej odsłonie. W trakcie zabiegu głowica urządzenia Integral (www.itpsa.pl), wyposażona w dwie niezależnie poruszające się rolki, zasysa i głęboko masuje skórę. Rozmasowuje komórki tłuszczowe i usuwa ich zawartość o 70 proc. szybciej. Działa silniej niż drenaż. Ujędrnia i wygładza skórę na udach, brzuchu, ramionach i zmniejsza cellulit.

3. SMUKŁE UDA:
Zagwarantuje je mezoterapia CelluCare (www.beautymed.pl). Jednocześnie redukuje cellulit i wysmukla. W trakcie zabiegu lekarz ostrzykuje skórę koktajlem skutecznych składników, m.in. kofeiną. Rozbija ona komórki tłuszczowe, zamieniając je w źródło energii. Zabieg dodatkowo pobudza mikrocyrkulację skóry, silnie drenuje, usuwa kwasy tłuszczowe i toksyny z organizmu. Tkanka tłuszczowa zostaje zredukowana, a skóra staje się napięta jak po intensywnym drenażu mechanicznym.

4. BEZ ROZSTĘPÓW:
Olejek Bio-Oil, www.bio-oil.com/pl, można stosować profilaktycznie, aby zapobiec rozstępom w trakcie odchudzania albo na te już istniejące. Genialnie też ujędrnia skórę. Zawdzięcza to miksowi wyciągów roślinnych i witamin. Pierwsze efekty widać po dwóch tygodniach. Ultraprzyjemnego stosowania, bo olejek momentalnie się wchłania.

5. ROZMIAR MNIEJ:
Liporadiologia Vinci www.liporadiologie.com idealnie wspomaga odchudzanie. W trakcie zabiegu na ciało działa aż pięć różnych odchudzających technik. M.in. masaż podciśnieniowy, fale radiowe i ultradźwięki. Dzięki temu nie tylko lekko wysmukla sylwetkę, lecz także sprawia, że uda czy brzuch stają się bardziej zbite. A do tego jest wyjątkowo bezpieczna. Producent, marka Lesthezone®, opracował też specjalne ćwiczenia i dietę, wspomagającą zrzucanie zbędnych kilogramów.

 

Już 29 maja odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Uroda bez tabu”. Tym razem dyskusja będzie poświęcona skutecznym metodom odchudzania. Eksperci (partnerzy programu) z Kliniki La Perla, IPT S.A., Beauty Med., Aronslim i MD Clinic opowiedzą jak skutecznie walczyć z nadwagą. Rady skierowane będą zarówno do osób, które chcą zgubić 30 kilogramów, jak i dla tych, którzy pragną zmieścić się w ubrania o rozmiar mniejsze.

Na spotkaniu będzie można dowiedzieć się wiele na temat najlepszych metod modelowania ciała (m.in. o Body Jet), sposobów radzenia sobie z cellulitem jak i o zaleceniach dietetycznych.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, obowiązują zgłoszenia – szczegóły na:
www.wirtualnaklinika.pl/zapisy-na-spotkanie-odchudzanie

Na uczestników czekają niespodzianki ufundowane przez partnerów spotkania, w tym:
• zabiegi wyszczuplające i antycellulitowe w Klinice La Perla: zabieg
liporadiologii Vinci, zabieg icoone, zabieg i-lipo, mezoterapia CelluCare
• naturalne suplementy wspomagające odchudzanie aronslim: miesięczna
kuracja oraz dodatkowo 2 zestawy
• 3 zestawy profesjonalnych kosmetyków LPG – potęgujących efekt
endermologii i przyspieszających spalanie tłuszczu
• 3 vouchery na dowolną konsultację specjalistyczną w MD Clinic
• 3 vouchery 50% zniżki na pakiet rehabilitacyjny 10 zabiegów w MD Clinic
• 3 vouchery na konsultację u dietetyka w MD Clinic

Kiedy? 29.05.2014 r., godzina 16-18.00
Gdzie? siedziba ITP S.A., showroom TechnoGym, ul. Domaniewska 37 (budynek Zepter), Warszawa