Kazar Studio to marka odważna i unikalna, którą wyróżnia wyrazisty i wyjątkowy przekaz. Nakłania do spojrzenia w siebie, do indywidualnego przeżywania chwili, do radości i spontaniczności.
Marka wyraźnie zachęca do postrzegania siebie pod kątem tego, kim się jest, co już się udało osiągnąć i by czerpać z tego radość - by zwyczajnie być sobą. Wygląd, czy też, to w jaki sposób jesteśmy postrzegani nie jest najważniejszy. Wszystko to widoczne jest w kampanii towarzyszącej startowi Kazar Studio.

Zachwycająca i nieco zwariowana sesja foto, a także energetyczne i inspirujące video, zrealizowane zostały w Los Angeles i koncentrują się wokół hasła marki – LOOK ALIVE oraz specyficznej energii zdefiniowanej przez ruch, taniec, poczucie humoru i radość. Spodobają się Wam też zdjęcia prezentujące produkty – ujęte zostały w niestandardowy i często zabawny sposób. Zachwycą Was kolory!

Jeżeli chodzi o ofertę produktową, to najlepszym określeniem dla Kazar Studio to „candy shop”  - jest niczym sklep z cukierkami, pełnym wzorów, modeli, kolorów i materiałów, w którym każdy znajdzie swój ulubiony smak.  

Niezależnie czy lubisz styl boho, czy bardziej stonowany, czy lubisz się wyróżnić czy też jedynie delikatnie podkreślić swój styl, znajdziesz tu coś dla siebie. W ofercie dla kobiet znajdziecie ogromne bogactwo modeli - futurystyczne sneakersy z metalicznych czy przezroczystych materiałów, wygodne baleriny, lekkie espadryle, zwariowane kowbojki, idealne na lato sandały i klapki a nawet klasyczne szpilki w wielu wariantach kolorystycznych. Kazar Studio to jednak nie tylko obuwie, ale także torby, plecaki, kapelusze, okulary przeciwsłoneczne a nawet opalizujące płaszcze przeciwdeszczowe i superstylowa torba dla pupila! Zarówno w kolekcji damskiej, jak i męskiej odnaleźć można więc opcje casualowe, codzienne i sportowe, ale także klasyczne, przeznaczone na bardziej oficjalne okazje.

Pierwsze salony Kazar Studio zostały otwarte w Posnanii, Galerii Rzeszów, Atrium Felicity w Lublinie oraz w Łodzi (Galeria Łódzka i Port Łódź), zaś debiut marki w Warszawie przewidziany jest latem tego roku.  Do końca 2019 marka planuje otworzyć około 10 salonów sprzedaży na terenie całego kraju. Oczywiście marka ma też swój sklep internetowy – www.kazarstudio.com