Podczas eleganckiego przyjęcia koktajlowego w prywatnej willi na Hibiscus Island, OMEGA i jej gość specjalny Alessandra Ambrosio wznieśli toast za nową, wyrafinowaną kolekcję zegarków szwajcarskiej firmy zegarmistrzowskiej.

Olśniewające wieżowce Miami na horyzoncie oraz nowa, piękna kolekcja OMEGA z linii Seamaster stanowiły prawdziwą ucztę dla oczu gości i dziennikarzy zgromadzonych podczas specjalnego wieczoru z OMEGA Aqua Terra. Przyjęcie w morskim klimacie miało kameralny charakter i odbyło się w prywatnej willi w Miami. DJ zadbał o to, by goście poczuli się, jak na nieskrępowanej, domowej imprezie.

Nowa kolekcja zegarków Aqua Terra dla kobiet i mężczyzn pobudza ducha przygody i hołduje bogatemu, oceanicznemu dziedzictwu marki. Morze odgrywa rolę główną także w najnowszej kampanii reklamowej OMEGA Aqua Terra z udziałem Alessandry Ambrosio. Na zdjęciach modelka cieszy się idyllicznym, letnim dniem na eleganckim jachcie kołyszącym się na falach Morza Śródziemnego.

Witając brazylijską modelkę na przyjęciu Raynald Aeschlimann, Prezydent i Dyrektor Generalny OMEGA powiedział: „Nowe zegarki reprezentują połączenie piękna i precyzji. Alessandra na morzu wyglądała bardzo pewnie i, czego raczej nie trzeba dodawać, także bardzo pięknie. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że zgodziła się zostać twarzą naszych nowych modeli.”

Opisując swoje wrażenia z sesji zdjęciowej, Alessandra Ambrosio nazwała ją „jednym z najprzyjemniejszych zleceń w modelingu, w których brała udział.” Dodała także, że bardzo spodobały jej się nowe modele Aqua Terra dla kobiet. „Mają bardzo klasyczny i wyrafinowany styl, ale gdy przyjrzymy im się bliżej, to odkryjemy wiele cudownie kobiecych detali.”

Przed południem, w dniu przyjęcia, Raynald Aeschlimann towarzyszył Alessandrze Ambrosio podczas wizyty w butiku marki OMEGA w popularnej dzielnicy Miami Design District. To rozkwitająca część miasta, której klimat doskonale współgra z pędem OMEGA do kreowania coraz bardziej nowoczesnego stylu w zegarmistrzostwie.

OMEGA zaktualizowała projekt każdego z nowych zegarków Aqua Terra na zewnątrz i w środku, dodając im jeszcze więcej stylu i odświeżając ich wygląd.

Kolekcja dla kobiet posiada nowe, symetryczne koperty płynnie łączące się z bardzo kobiecymi bransoletami. Marka oferuje zegarki z szerokim wyborem różnorodnych tarcz, w tym z masy perłowej ze lśniącym lub połyskującym wykończeniem.

Zauważalne zmiany w kolekcji dla mężczyzn dotyczą tekowego wzoru na tarczy, który teraz układa się horyzontalnie, a nie jak wcześniej wertykalnie oraz wyrafinowanej estetyki i symetrycznych kopert zegarków. Wszystkie modele dla mężczyzn posiadają klasę Master Chronometer, a więc przechodzą testy precyzji i wydajności zgodne z najwyższym rynkowym standardem.