Czy można mieć biżuterię, która każdego dnia wygląda zupełnie inaczej? Tous Hold to kolekcja pozwalająca na personalizację, łączenie ze sobą elementów oraz ich modyfikowanie. Kaskada naszyjników, a może oryginalne bransoletki? Na sezon jesień-zima 2018/2019 będziemy bawić się w projektantów biżuterii, komponując własne zestawy według trendu mix & match - w zależności od nastroju czy stylizacji. Jest to możliwe dzięki nowej kolekcji Tous, na którą składają się otwierane naszyjniki, zawieszki i kolczyki. Ile zestawów uda się z nich ułożyć? To zależy tylko od waszej wyobraźni.

Najważniejszy w Tous Hold jest okrąg. To symbol miłości, odwagi, kobiecości i wdzięczności, który przewija się przez całą historię biżuterii.

Tutaj został unowocześniony - można go otwierać i łączyć z innymi elementami kolekcji. Określają ją też czarne srebro, różowe złoto i słodkowodne perły. 

Tous Hold uzupełnia w ten sposób zeszłoroczną kolekcję Hold. Kolekcje świetnie nadają się jako prezent na specjalną okazję lub dla wyjątkowej osoby. Jak sprawdzają się w praktyce? Razem z Tous zaprosiliśmy nasze czytelniczki i fanki marki do specjalnego projektu.

Tous kocha swoje fanki!

Biżuteria Tous najpiękniej prezentuje się na miłośniczkach marki. Dlatego właśnie marka zorganizowała konkurs, w którym do wygrania była profesjonalna sesja w magazynie ELLE. 

Projektując nowe kolekcje, Tous zawsze myśli o klientkach, które będą je nosić. Marka postanowiła nagrodzić te najwierniejsze i zaprosić je do udziału w sesji mody – wystarczyło jedynie dodać zdjęcie z biżuterią marki na Facebooku. Trzy laureatki spędziły dzień na planie zdjęciowym wraz z ekipą ELLE, podczas którego testowały najmodniejsze trendy i kolekcje Tous Hold. Nowa linia marki dzięki systemowi otwieranych naszyjników i kolczyków pozwala łączyć z sobą zawieszki z różnych kolekcji i dopasowywać biżuterię do własnego, niepowtarzalnego stylu. Przekonajcie się sami!

Paulina Nowak 

Kocha kosmetyki, dlatego na co dzień pracuje w drogerii, a po godzinach pisze o nich na Instagramie. 

„Biżuteria, która dominuje w mojej małej kolekcji, to głównie złoto. Lubię dobierać ją w zależności od pory dnia, na dzień minimalistycznie, a wieczorem exclusive. Najbardziej z kolekcji Tous podobają mi się zestawy z perłami – to klasyka, ale w nieoczywistym stylu".

Joanna Danielska 

Mama 24 godziny na dobę, która każdą wolną chwilę spędza zgłębiając tajniki dekorowania wnętrz.

„W codziennych stylizacjach nie rozstaję się ze swoimi naszyjnikami z misiami i bransoletką na delikatnym łańcuszku. W kolekcji Tous najbardziej przypadły mi do gustu kolczyk z ogromnym misiem oraz futerkowa torebka w kolorze brudnego różu".

Małgorzata Frątczak 

Pracuje w branży turystycznej, dlatego jej pasją jest podróżowanie i odkrywanie nowych miejsc.

„Lubię prostą, minimalistyczną i klasyczną biżuterię. Najczęściej noszę żółte i białe złoto, choć ostatnio pokochałam także różowe. W stylizacjach łączę różne elementy biżuterii z kolekcji Tous (a mam prawie wszystkie!). Ostatnio moim faworytem jest jednak kolekcja Hold". 

Sesję zdjęciową z projektu znajdziecie w nowym numerze ELLE oraz w naszej galerii. Poniżej możecie obejrzeć kulisy jej powstawania!