Kolorowy ptak

Te słowa najkrócej (dosłownie i w przenośni) opisują nową kolekcję marki Patrizia Pepe. Wiosna-lato 2018 to według projektantki sezon, w którym powinnaś wyróżniać się i zaskakiwać. Bez trudu osiągniesz ten efekt, miksując rockowe i orientalne motywy z kolekcji.

Nic nie wygląda tak efektownie jak ramoneska narzucona na wzorzystą maksi czy metaliczna mini z sandałkami z kolorową aplikacją z papuzich piór. Skoncentruj się na kontrastach: biały T-shirt i skórzane spodnie zyskują zupełnie nowy charakter połączone z kolorową, etniczną biżuterią.

Rockowe safari

Ciężkie, skórzane kurtki z dżetami i rockandrollowe botki łączymy z ażurowymi sukienkami, szortami z wysokim stanem i oficerskimi żakietami. Najlepiej w kolorach pustyni: kości słoniowej, alabastrowego piasku, pistacji.

Minimalizm i detal

Wszystkie kolekcje spod znaku Patrizia Pepe charakteryzują się wyszukanym minimalizmem połączonym z obsesją detalu. Styl kreowany przez markę opiera się na harmonii, wdzięku i indywidualizmie, które widoczne są zarówno w wieczorowych, jak i w praktycznych kreacjach dnia codziennego. Kobieta, dla której szyje Patrizia Pepe, to kobieta zmysłowa, dynamiczna, przyciągająca wzrok, słowem: mająca rockendrollową duszę.