Mango w służbie indywidualizmu

Każdy z nich prezentuje sobą coś więcej niż tylko ładną buzię. Adwoa Aboah działa społecznie i wspiera młode kobiety. Jolie Alien to wzięta artystka, która pod koniec zeszłego roku miała swoją pierwszą solową wystawę w Moskwie (pokazała tam autorskie ilustracje, malarstwo i kolaże), podobnie zresztą jak Sasza Piwowarowa - wystawiająca się w m.in. Mansion Grand na Manhattanie, godząc jednocześnie sztukę z modelingiem i rolą matki. Luna Bijl uwielbia kickboxing i motocross, więc między wybiegami można zobaczyć np. na motocyklu, z kolei Patrick Schwarzenegger spełnia się również aktorsko i jest przedsiębiorcą. 

Oni wszyscy stanęli przed obiektywem brytyjskiego fotografa Alasdaira McLellana, który jak nikt potrafi uchwycić naturalność i emocje na zdjęciach.

Ta wiosenno-letnia kampania to zdecydowanie jedna z naszych ulubionych, a z hasłami „Let’s build the future, together”, „Our dreams will inspire culture” czy „We believe in the power of community” identyfikujemy się tak samo jak modele "New Voices". W informacji prasowej czytamy zresztą, że "wszyscy oni ukazują, jak ważna jest społeczność, w której żyjemy oraz jej unikalna tożsamość i kultura". Przesłanie kampanii oraz oddanie głosu zaangażowanym i kreatywnym talentom  ma odznaczać się nie tylko w nowościach Mango, ale też w całej aktywności wokół marki. Niecierpliwi mogą ich wyczekiwać pod hasztagiem #MangoNewVoices.

Nowości w Mango. "New Voices"

Cała kolekcja utrzymana jest w pastelowych kolorach - srebro, rozbielony błękit i bardzo subtelna limonkowa zieleń, ecru i beż. Mamy tutaj malarskie tie-dye, materiały przypominające szkło i nową lepszą jakość. Jej najmocniejsze elementy? Zdecydowanie lekkie marynarki i jasne płaszcze zapinane na szylkretowe guziki, ukwiecone sukienki, przeskalowane bucket hats oraz kolczyki przypominające miniaturowe bombki.

Każdy z elementów "New Voices" zachęca do wyrażania siebie i podkreślania osobowości ubiorem. Łączymy je więc po swojemu i niestandardowo: trencz z biker shorts, sneakersy za kostkę z półprzezroczystymi sukienkami, srebrną koszulę z krótkim rękawem z sandałami ozdobionymi muszelkami. 

Nowa kolekcja Mango - zdjęcia>>