Kampania Reborn to kolejny rozdział opowieści o różnorodności. Cel? Zgromadzenie wokół marki Ania Kruk oryginalnej, kolorowej społeczności bez podziałów. Tym razem twórcy projektu przypominają o tym, jak złożoną i niejednoznaczną kwestią jest macierzyństwo.

„Każda osoba zaproszona do udziału w kampanii to odmienna wizja macierzyństwa, inne podejście do tematu kobiecości, wolności, umiejętności decydowania o sobie, to także wiele trudnych doświadczeń. Każdy wybór i każda droga – osobista, niejednoznaczna, kręta i interesująca.” czytamy w informacji prasowej. 

Twarzami zamkniętych w emanujących kobiecością kadrach Klaudii Kocielskiej (foto) i Michała Bachora (video) zostały cztery bohaterki: Kaja, Adrianna i dwie Weroniki. Każda silna, każda pięknie od siebie różna. Opowiadając intymne historie z życia, udowadniają, że macierzyństwo rozumiane może być na wiele sposobów. Dziewczyny są w podobnym wieku i na podobnym etapie ważnych, życiowych wyborów. Na pierwszy plan wychodzą tu jednak różnice w decyzjach, jakie podjęły oraz wybór drogi, którą podąża każda z nich. W ten sposób marka podkreśla, jak ważna – zwłaszcza w dzisiejszych niełatwych czasach –  jest  umiejętność decydowania o sobie, wymykanie się schematom i konsekwentne trzymanie się obranej przez siebie drogi. 

Twórcy kampanii zwracają uwagę na hasło „odrodzenie” (reborn). Może ono symbolizować przemianę wewnętrzną, narodziny lub nowy start. Przy pomocy estetycznych obrazków marka pragnie podkreślić, że każda kobieta nosi w sobie swój odcień i własne rozumienie oraz decyzję dotyczącą macierzyństwa

Choć bardziej niż o same produkty pokazane na zdjęciach, chodzi tu o stojącą za sesją ideę, przewertowałyśmy dla was ofertę marki, znajdując kilka naszyjników, kolczyków, pierścionków i bransoletek noszonych przez bohaterki projektu. Nasz numer jeden? Pierścionki, które możecie dowolnie łączyć zgodnie z koncepcją mix&match. Oto kilka z nich:

Credits:

Produkcja: Martyna Olszak - Bachora

Zdjęcia: Klaudia Kocielska

Video: Michał Bachora

Stylizacje: Weronika Judkowiak

Make Up - Krzysztof Szambela

_________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy