Harper Beckham to jedyna córka Victorii i Davida Beckhamów. Dziewczynka przyszła na świat 10 lipca 2011 roku i od samego początku jest oczkiem w głowie całej rodziny. Nie tylko rodzice, ale także starsi bracia uwielbiają spędzać z nią czas o czym świadczą zdjęcia i stories na instagramowych profilach całej rodziny. Dziewczynka często pojawia się w postach rodziców, jak i Cruza, Romea oraz Brooklyna.

Harper Beckham jest także jednym z najbardziej znanych dziecięcych celebrytów. Każde wyjście dziewczynki dokumentują śledzący ją i jej rodziców paparazzi. Ubrania, które nosi omawiane są prawie tak samo często, co stylizacje jej znanej mamy. Córka Victorii Beckham i Davida Beckhama widywana jest w takich markach jak Burrbery czy Chloé. Obok North West i Blue Ivy, Harper Beckham uznaje się za jedną z najbardziej stylowych dziewczynek w show-biznesie. 

Wczoraj, za sprawą Victorii Beckham, w sieci pojawiły się zdjęcia nowej fryzury dziewczynki. Harper ścięła włosy i stała się posiadaczką tzw. "boba"! 10 lat temu Victoria Beckham była fanką tego cięcia, podobną fryzurę miała także w czasie swojej kariery w zespole Spice Girls. Pamiętacie?

Według nas 7-letnia Harper wygląda niezwykle uroczo w tej fryzurze!

 

Love you guys xx

Post udostępniony przez bb (@brooklynbeckham) Lip 17, 2018 o 1:36 PDT

 

Love you

Post udostępniony przez ROMEO (@romeobeckham) Sie 15, 2018 o 2:59 PDT

 

Love

Post udostępniony przez Cruz Beckham (@cruzbeckham) Gru 23, 2017 o 4:56 PST

Czytaj też: Córka Victorii Beckham odkrywa, że jej mama była w Spice Girls >>>>

 

 

Hair cut for our baby girl x kisses from Harper x #howchic

Post udostępniony przez Victoria Beckham (@victoriabeckham) Sie 25, 2018 o 9:57 PDT

 

Czytaj też: Dzieci gwiazd: North West, Blue Ivy, Harper Beckham >>>>