Królowa Adele powróciła! - nagłówki tego typu pojawiają się w wielu serwisach internetowych pod prawie każdą szerokością geograficzną. Fani nie muszą już cierpliwie czekać - ich idolka w końcu ujawniła nowy materiał i wszystko wskazuje na to, że Brytyjka znów odniesie ogromny sukces. "Easy on me" to poruszająca ballada, obok której nikt nie przejdzie obojętnie. Internauci piszą nawet w komentarzach, że utwór doprowadza ich do łez - jest tak emocjonalny!

Nowa Adele już jest! Zobacz teledysk do "Easy on me" w reżyserii Xaviera Dolana

"Easy on me" to pierwsza piosenka promująca kolejny album Adele, tym razem zatytułowany "30". O samej wokalistce plotkuje się od wielu miesięcy a to za sprawą jej metamorfozy. Zastanawiano się nawet, czy gwiazda nie będzie chciała spróbować swoich sił w nowym gatunku muzycznym. Adele jest jednak wierna swoim brzmieniom.

"W trakcie tej drogi poznałam wiele trudnych prawd o sobie. Porzuciłam wiele warstw, ale także otoczyłam się nowymi. Odkryłam naprawdę przydatne i pełnowartościowe sposoby myślenia, którymi się kieruję i czuję, że wreszcie znalazłam swoje uczucia. Jestem w stanie zaryzykować stwierdzenie, że nigdy w życiu nie czułam się tak spokojna. I dlatego jestem wreszcie gotowa wydać ten album" - ujawniła artystka.  

"Easy on me" to pierwsza piosenka Adele od wydania singla "Water Under the Bridge" w 2016 roku. Klip do utworu wyreżyserował Xavier Dolan. Kanadyjczyk współpracował już z wokalistką przy teledysku do "Hello" w 2015 roku.