Nów Księżyca przypadający na 26 listopada przynosi ze sobą zmiany i niepokój. Wszystko za sprawą gniewnego Marsa, który znajduje się teraz naprzeciwko Urana. Uwaga to jeden z najbardziej destrukcyjnych wpływów w astrologii! Ta wibracja budzi naszą buntowniczą naturę oraz skłania do impulsywnych zachowań. Na dniach na pewno poczujesz niepokój lub niezrozumiałe napięcie wewnątrz. Możesz mieć problem, by podjąć decyzje, twoje akty będą nieco chaotyczne. Zastanów się dwa razy, zanim coś zrobisz, bo to poskutkuje sukcesem lub porażką. Jeśli skupisz się uważnie, twoja intuicja podpowie ci najlepsze możliwe rozwiązania. Postępowanie w pochopny sposób teraz wyjątkowo się na tobie odbije. Stawka będzie wysoka, więc myśl nad strategią, by dobrze rozegrać swoje karty! 

Nów Księżyca listopad 2019 - pozytywne aspekty

Tak, tę fazę Księżyca w listopadzie śmiało można nazwać "nowiem zwycięzców i przegranych". Wszystko, co wydarzy się w trakcie jej trwania, nie będzie łatwe do odwrócenia. To ostatni nów w obecnym cyklu zaćmienia, który rozpoczął się zaćmieniem Słońca dnia 2 lipca. Oznacza to, że nów listopadowy jest ostatnią szansą na realizację celów, które wyznaczyłaś miesiące temu, i zrealizowanie tego, nad czym pracowałaś w ciągu minionej połowy roku. Zaćmienie Słońca w lipcu 2019 r. spłynęło na nas dobrobyt, zdrowie i radość. Dzięki cierpliwości oraz ciężkiej pracy nadal możesz spełniać swoje marzenia. Skutki nowiu z 26 listopada potrwają cztery tygodnie do zaćmienia Słońca 26 grudnia. Wykorzystaj ten czas na rozpoczęcie nowego projektu, który ma ci przynieść długotrwałą satysfakcję. 

Rada na nów w listopadzie? Nie podejmuj decyzji pod wpływem emocji. Przemyśl wszystko przynajmniej dwa razy.

Nów Księżyca listopad 2019 - wskazówki na kolejne dni:

Nów Księżyca 26 listopada

Księżyc w nowiu w Strzelcu ma za zadanie skupić naszą uwagę na obszarach, w które warto włożyć swój wysiłek. Chce nam pomóc w zasadzeniu nasion, jakie będziemy rutynowo podlewać, aby za jakiś czas zbierać plony. Skoncentruj się więc na projektach, które mają szansę porządnie wykiełkować i przynieść ci długotrwałą satysfakcję.

Nów Księżyca 27 listopada

W trakcie trwania nowiu możesz wpaść na bardzo twórcze pomysły, które poprowadzą cię na szczyt twojej kariery. Wibracja Wenus wynagrodzi twoją ciężką pracę i natchnie cię miłością do samej siebie oraz da wiarę we własne możliwości.

Nów Księżyca 28 listopada

Wibracja Merkurego jest w tej chwili bardzo silna. Utrwala plany, które będziesz robić na dniach. Obdarza energią do pracy oraz większą wydajnością, by właśnie teraz zagryźć zęby i wytrwać w swoich postanowieniach.