Jedno z ulubionych kulinarnych miejsc warszawiaków ostatnich lat, które przyciągało co weekend tłumy, czyli Nocny Market, znów zostanie zorganizowany. W ciągu tych kilku lat mieszkańcy stolicy tak bardzo zżyli się z tą inicjatywą, że nie mogli wyobrazić sobie wakacji bez Nocnego Marketu. Wiadomość o zakończeniu tego projektu, z powodu prac budowlanych i braku pozwolenia od PKP, spotkała się z protestem. Jednak organizatorzy znów postarali się i nie tylko uda im się powrócić z konceptem, ale Nocny Market nie zmieni także swojej lokalizacji!

Nocny Market powraca na dworzec Warszawa Główna!

Nocny Market znów zawita na dawny peron Dworca Głównego przy ulicy Towarowej 3. Kiedy będzie można przyjechać w okolice placu Zawiszy? Już za kilka dni. "Piąty sezon rozpocznie się 26 czerwca i przez każdy kolejny weekend będzie rozpieszczał podniebienia najlepszym street foodem pod gwiazdami!" - możemy przeczytać w informacji prasowej. Organizatorzy ujawniają też pierwsze szczegóły nowego Nocnego Marketu. 

Wraca ukochany streetfood, m.in. Melted, PHO2, El Puertito, Smoke BBQ, czy Brasil on the plate, ale z nowym menu. Co jeszcze? "W pierwszych weekendach  będziemy mieli okazję spróbować  street foodowej odsłony: Mr Oh - czyli azjatyckiej kuchni w cyberpunkowym wydaniu, w interpretacji rapera Quebonafide - współwłaściciela konceptu, Makrell - fuzji nordyckiej kuchni i kultury w street foodowej wersji, czy SoySoy, czyli wegańskiej wariacji na temat tajskiego jedzenia. Nie sposób nie wspomnieć o kultowym Pyzy Flaki Gorące, serwującym dania z lat dzieciństwa." Uwaga to nie wszystko - Nocny Market będzie odwiedzał też Szymon Czerwiński, finalista V edycji programu MasterChef. Co przygotuje dla mieszkańców Warszawy? żeby tego się dowiedzieć musicie koniecznie odwiedzić Nocny Market!

Nocny Market, pierwszy weekend. Godziny otwarcia:

Piątek 26 czerwca 17:00-1:00

Sobota 27 czerwca 17:00-1:00

Niedziela 28 czerwca 16:00-23:00