Amerykanin zachwycił widzów (zwłaszcza płci pięknej) występem w filmie "Do wszystkich chłopców, których kochałam". W ciągu kilku tygodni stał się celebrytą z milionowymi zasięgami na instagramie. I choć minęło od tamtej pory już kilka lat, Noah Centineo robi karierę w Hollywood i to nie tylko w produkcjach z gatunku rom-com. Najnowszym projektem z udziałem aktora jest "Zwerbowany". 

Noah Centineo w nowym serialu Netflix. "Zwerbowany" nie ma w sobie nic z komedii romantycznej, ale spodoba się fankom aktora

Nie dość, że serial, to jeszcze z gatunku "sensacyjny". Noah Centineo na swoim instagramie napisał, że to dla niego bardzo ważny projekt i jest dla jego kariery niczym "kamień milowy". O czym jest w takim razie "Zwerbowany"? "Zatrudniony w CIA prawnik żółtodziób zostaje wciągnięty w niebezpieczną grę na szczeblu międzynarodowym, gdy dawna pracownica grozi, że ujawni prawdę o długoletniej relacji łączącej ją z agencją, chyba że zostanie oczyszczona z zarzutów popełnienia poważnego przestępstwa."

Jak już wspomnieliśmy, nowy serial z Noah Centineo trafi na Netflix, co więcej, podano już datę premiery. Wszystkie odcinki pojawią się na platformie 16 grudnia. Idealny prezent na Święta!

"Zwerbowany" z Noah Centineo. Zobacz zwiastun nowego serialu Netflix