Rozstępy, fałdki na brzuchu i pieprzyki w pięknej kampanii body positive

"W Louie wierzymy, że żadne ciało nie jest idealne – ale wszystkie kochamy jednakowo. Kochamy kobiety akceptujące siebie w całości, wraz ze swoimi niedoskonałościami, które są są świadome swojej siły i kobiecości – to czyni je wyjątkowe" mówią założycielki marki. Ich Louie powstało z potrzeby pokazywania światu naturalności i różnych oblicz kobiecości, dlatego w swoich kampaniach i komunikacji chcą zachęcić Polki do tego, by spróbowały pokochać siebie na nowo oraz zaakceptować swoje niedoskonałości. Właścicielkom Louie bliskie są hasła body confidence i body positivity - to właśnie zgodnie z nimi projektują swoją subtelną bieliznę, eleganckie piżamy i ubrania, które nie mają daty ważności. 

Wraz z kampanią nowej kolekcji, zatytułowanej błyskotliwie "No body is perfect", Louie promuje coś więcej niż tylko przepiękne biustonosze, majtki i body skąpane w czerni oraz ozdobione drobnymi kropkami i koronką. Marka zwraca uwagę na potrzebę prawdy, która szczególnie dziś, w dobie Instagrama i autokreacji, potrzebna jest jak nigdy dotąd. To dlatego w sesji zdjęciowej wystąpiły kobiety naturalnie piękne, z niedoskonałościami, rozstępami czy fałdką na brzuchu i o różnych kształtach.

Instagram usuwa niektóre filtry. Chodzi o te, które dają efekt jak po operacji plastycznej>>

Louie wyznaje filozofię, że żadne ciało nie jest idealne – ale każde należy kochać i traktować z czułością.

Zdjęcia z kampanii, które celowo mają "domowy" i subtelny klimat, wykonała fotografka Justyna Krawczyk. Artystka nie tylko grała porannym światłem i naturalnymi kolorami, ale też nie użyła żadnej obróbki i pracowała na aparacie analogowym. Zwróćcie jednak uwagę na jeszcze jeden szczegół: nie widzimy twarzy żadnej z modelek - to dlatego bez problemu możemy utożsamiać się z bohaterkami "No body is perfect" i dzięki Louie spojrzeć łaskawiej również na swoje własne ciała. 

"W Louie nie boimy się pokazywania rozstępów, czy kobiecych krągłości – chcemy pokazać, że niezależnie od tego, czy nosimy rozmiar 36 czy 40, w bieliźnie Louie każda kobieta może poczuć się seksownie i kobieco" puentują założycielki marki. Trudno nie przyznać im racji - skoro nieidealne dziewczyny na zdjęciach wyglądają przepięknie i czują się dobrze ze swoim wyglądem, to czemu nie wziąć z nich przykładu? Wszystkie zdjęcia z kampanii "No body is perfect" znajdziecie w naszej galerii.