Nicki Minaj chyba każdemu kojarzy się z (bardzo) kolorowymi stylizacjami i perukami. A także z ciężkim makijażem oraz ciętym jezykiem. Nazywana jedną z najlepszych raperek w branży, Nicki Minaj od niedawna zasiada w jury show "American Idol", a każdy jej kolejny singiel odnosi sukces.

Nicki Minaj w kwietniowym ELLE US!

Do tej pory Nicki Minaj ze względu na swój styl, rzadko pojawiała się na łamach magazynów luksusowych. Jednak redakcja amerykańsjiego ELLE podjęła wyzwanie i na potrzeby sesji przeprowadziła metamorfozę Minaj. Jak im poszło? Efekty możecie podziwiać w kwietniowym numerze czasopisma. 

Sama Nicki Minaj przyznała, że kiedy musiała pozować w naturalnym makijażu, nie mając choćby na ustach różowej szminki, czuła się naga. To było dla niej wyzwanie! W wywiadzie dla ELLE Nicki opowiedziała również o swoim dzieciństwie, m. in. przyznała, że koleżanki z klasy znęcały się nad nią, przez co nadal ma wrażenie, że wszyscy ludzie chcą ją zaatakować, choćby słownie.

Stylizacją gwiazdy okładkowej, jak zawsze zajął się Joe Zee, drektor kreatywny ELLE US. Autorem zdjęć jest Thomas Whiteside.

Nicki Minaj w ELLE US >>