Clarence ,,Coodie" Simmons, jako wieloletni współpracownik Westa zbierał materiały od ponad dwóch dekad. Według informacji opublikowanych przez Billboard materiały obejmują okres od lat 90., początki kariery Kanye w Chicago, śmierć matki aż po kandydaturę na prezydenta w ubiegłym roku.

Kim Kardashian i Kanye West rozwodzą się! To koniec ich małżeństwa>>

"Fade" Kanye Westa jest inspirowany filmami pornograficznymi?

Netflix opowie historię życia i kariery Kanye Westa

Kanye West w końcu doczekał się własnego dokumentu. We wtorek 6 kwietnia, jedno z amerykańskich czasopism poinformowało, że Netflix wykupił dokument od współpracowników Westa za bagatela 30 milionów dolarów. Materiały, które zgromadzili współpracownicy rapera, w ciągu 21 lat w końcu ujrzą światło dzienne.

Za dokument będą odpowiedzialni Clarence Coodie Simmons oraz Chike Ozah, którzy pracowali z raperem m.in. przy klipie ,,Jesus Walks" czy ,,Through the Wire". Clarence Simmons łączy długoletnia znajomość z Kanye Westem — przez co, ich relacja ma stanowić jeden z wielu wątków produkcji. Nie wiemy natomiast, czy w dokumencie zostaną poruszone liczne załamania nerwowe rapera sprzed pięciu lat.

Przypomnijmy, że zainteresowania Kanye są szerokie - od muzyki, mody po architekturę czy kino. Jedno jest pewne. Każdy jego biznes lub pomysł nie pozostaje niezauważony. Czy w przypadku produkcji Netflixa, również możemy wróżyć sukces raperowi? Jak ostatecznie zostanie przedstawiona historia jednego najlepszych artystów na świecie? Przekonamy się jeszcze w tym roku...

Kim Kardashian i Kanye West pokazali dom. To "minimalistyczny klasztor". Uwagę internautów zwrócił zlew>>

Kanye West będzie miał swoje kosmetyki? Raper właśnie zastrzegł nazwę "Yeezy Beauty">>