Od kilku tygodni wszyscy mówią tylko o tym serialu. Tytuł "Bridgertonowie" miał swoją premierę w Boże Narodzenie i jak się okazuje to nie przeszkodziło mu uzyskać rekordową ilość widzów. Choć Netflix jeszcze oficjalnie nie potwierdził 2. sezonu to patrząc na te liczby to już tylko kwestia formalna. 

"Bridgertonowie" to najlepsze co zobaczycie teraz na Netflix. Poznajcie 4 powody, dlaczego warto włączyć ten nowy serial kostiumowy >>

Netflix ujawnił ilu widzów obejrzało serial "Bridgertonowie". To absolutny hit platformy!

Serial oparty na cyklu romansów Julii Quinn od początku wzbudzał wiele emocji. Zmysłowe sceny, dobór ciemnoskórych aktorów do ról członków brytyjskiej arystokracji - większość fanek produkcji kostiumowych i romantycznych i tak jest zachwycona. Wskazują na to też liczby. Netflix ujawnił ilu widzów zgromadzi ten serial w ciągu 28 dni od premiery. Zgadniecie o jaki wynik chodzi? Według wyliczeń platformy, w ciągu miesiąca "Bridgertonowie" zgromadzą przed ekranem aż 63 mln gospodarstw. To świetny wynik, zwłaszcza że to pierwsza produkcja Shondy Rhimes dla Netflix. Okazuje się, że z takim wynikiem "Bridgertonowie" uplasowali się na 5. pozycji wśród seriali z najlepszym otwarciem. Na liście są m.in. "Wiedźmin", "Stranger Things 3", "Dom z papieru 4", a także "Tiger King".

To tylko może oznaczać, że produkcja Netflix dostanie zielone światło na kontynuację. Scenariusz oparty jest na pierwszej części cyklu "Bridgertonowie", więc to więcej niż prawdopodobne, że twórcy będą szli według chronologii autorki książek. 

"Bridgertonowie" na Netflix: czy serial doczeka się 2. sezonu? Poznajcie wszystkie informacje na temat nowych odcinków >>

"Bridgertonowie" na Netflix: o czym może być 2. sezon serialu?

Druga powieść z cyklu "Bridgertonowie", zatytułowana "Ktoś mnie pokochał", opowiada historię najstarszego syna. "Anthony Bridgerton właśnie postanowił się ożenić; co więcej – wybrał już kandydatkę na żonę! Jedyną przeszkodą jest siostra jego wybranki – najbardziej wścibska kobieta, jaką widziały londyńskie sale balowe. Kate Sheffield doprowadza Anthony'ego do obłędu swoim uporem, by zerwać te zaręczyny. Lecz nocami, gdy Anthony zamyka oczy, to właśnie ona nawiedza go w coraz bardziej zmysłowych snach..." - możemy przeczytać w oficjalnym opisie książki. 

Na dodatek, Phoebe Dynevor, aktorka wcielająca się w Daphne, powiedziała w trakcie rozmowy z amerykańskim ELLE, że chciałaby wrócić do serialu, zwłaszcza gdyby miała okazję zabawić się nieco z Anthony'm, swoim serialowym bratem. "Chciałabym, żeby Daphne zaangażowała się nieco w życie miłosne Anthony'ego, który trochę się wtrącał w jej (historię, przyp red.)".

"Bridgertonowie" na Netflix: o czym jest serial?

Przypomnijmy, serial "Bridgertonowie" na Netflix skupia się głównie na historii miłosnej Daphne Bridgerton oraz księcia Hastings. Młoda arystokratka poszukuje męża, ale i miłości jaką darzyli się jej rodzice. Choć młoda kobieta staje się gwiazdą towarzystwa szybko spada na drugą pozycję, co nie pomaga jej w poszukiwaniach wymarzonego wybranka. Wtedy na pomoc przychodzi pewien przystojny książę Hastings, który również ma swój interes w spotykaniu się z Daphne. W kolejnych odcinkach poznajemy też pozostałych członków rodziny.