Druga część 4. sezonu "Stranger Things" już niebawem na Netfliksie!

Podczas wydarzenia Netflix Geeked Week, wirtualnego wydarzenia poświęconego serialom i filmom od amerykańskiej platformy, zaprezentowano zapowiedź drugiej części "Stranger Things 4"Zobaczymy w niej... wybuchowy finał serii! Część 2. pojawi się na serwisie streamingowym już 1 lipca i składać się będzie z dwóch odcinków trwających razem prawie 4 godziny. Jak potoczą się losy bohaterów? Tego dowiemy się już niebawem!

Fenomen "Stranger Things"

Od premiery "Stranger Things", która miała miejsce w 2016 roku, serial został okrzyknięty mianem globalnego fenomenu i zdobył łącznie ponad 65 nagród. Był nominowany m.in. do nagrody Emmy, Złotych Globów, czy Grammy. "Stranger Things" jest także najczęściej oglądanym tytułem na platformie - produkcję w trakcie premierowego tygodnia oglądano przez 287 milionów godzin! 

"Stranger Things". O czym jest serial?

"Stranger Things" to sentymentalna podróż do lat 80. ubiegłego wieku. Akcja serialu rozgrywa się w pozornie zwyczajnym mieście Hawkins, w którym czai się także przerażająca nadprzyrodzona siła, co więcej, walczy z nią grupa nastolatków. Dzięki swojej wyobraźni, wiedzy i odwadze, udało im się poznać światy z innych wymiarów. To właśnie dzięki "Stranger Things", rozpoczęła się kariera Millie Bobby Brown, Finna Wolfharda, Gatena Matarazzo, czy Caleba McLaughlina, a na ekran powróciła ukochana przez widzów lat 90. Winona Ryder. Twórcami "Stranger Things" są bracia Dufferowie, którzy również wyprodukowali serial.