Netflix kolejny raz robi wszystkim niespodziankę. Nie oszukujemy się, w czasach pandemii i kawarantanny, najsłynniejsze platformy pobijają rekordy w oglądalności i nowych użytkowników. Ale czasem Netflix udostępnia swoją bibliotekę internautom bez konta na platformie. Tak było kilka miesięcy temu w ramach promocji drugiej części filmu "Do wszystkich chłopców, których kochałam". Teraz możemy obejrzeć ponad 30 produkcji bez posiadania abonamentu!

Ten film Netflix pobija wszelkie rekordy oglądalności. Nowy hit platformy zdobędzie 90 milionów wyświetleń? >>

Netflix udostępnił ponad 30 filmów za darmo! O jakie tytuły chodzi?

To trudny moment dla nas wszystkich. Na dodatek, pracujący rodzice w tym samym czasie muszą sprawować opiekę nad dziećmi i sprawdzać ich postępy w nauce. I to właśnie w tym momencie na pomoc przychodzi Netflix. Serwis udostępnił na YouTube (!) 34 produkcje edukacyjne, a dokładnie najlepsze filmy dokumentalne własnej produkcji. Domyślacie się, o które chodzi?

Netflix zamieścił za darmo m.in. takie tytuły jak niesamowita "Nasza planeta" (tak, to właśnie tu narratorem jest sir David Attenborough), "Chasing Coral", "XIII poprawka", "Podbić kongres", oscarowe hity czyli "Okresowa rewolucja (Period. End Of Sentence)" i "Białe hełmy", "Zion", seria "Explained" oraz "Babies", czy słynne odcinki "Abstrakt: Sztuka designu". Jest co oglądać!

Języka polskiego jeszcze nie ma w wersji z napisami, ale to zawsze dobry moment, żeby podszkolić angielski.