Netflix, nowości: "Nowy wspaniały świat" (1.03.2021)

Gdy z innej krainy przybywa buntowniczy nieznajomy, mieszkańcy Nowego Londynu zaczynają kwestionować zasady swojego na pozór utopijnego społeczeństwa. 

Netflix, nowości: "Biggie: I Got a Story to Tell" (1.03.2021)

Dokument wykorzystujący mało znane nagrania i szczere wywiady, by opowiedzieć o życiu The Notorious B.I.G. i jego drodze od ulicznego dilera do króla rapu. 

Netflix, nowości: "Moxie" (3.03.2021)

Nieśmiała szesnastolatka ma dość toksycznej, seksistowskiej atmosfery panującej w liceum. Zainspirowana buntowniczą przeszłością matki publikuje anonimową gazetkę, która wywołuje w szkole rewolucję. Film na podstawie powieści Jennifer Mathieu w reżyserii Amy Poehler.

Netflix, nowości: "Morderstwo wśród mormonów" (3.03.2021)

Nieprawdopodobna, ale prawdziwa historia kryminalna — przebiegły oszust postanawia zagrać o wysoką stawkę, co prowadzi do rozlewu krwi i uderza w fundamenty wiary. 

Netflix, nowości: "Sentinelle" (5.03.2021)

Doskonale wyszkolona francuska żołnierka wykorzystuje swoje śmiercionośne umiejętności w pościgu za człowiekiem, który skrzywdził jej siostrę.

Netflix, nowości: "Nevenka: Przerwać ciszę" (5.03.2021)

Serial dokumentalny o przełomowym hiszpańskim procesie z 2001 r., w którym radna Nevenka Fernández oskarżyła burmistrza Ismaela Álvareza o molestowanie seksualne. 

Netflix, nowości: "Róża Bombaju" (8.03.2021)

W głośnym, magnetycznym i chaotycznym mieście miłość dwójki marzycieli zostaje wystawiona na próbę przez obowiązki i podziały religijne. 

Netflix, nowości: "Bombay Begums" (8.03.2021)

Pięć bardzo różnych, ale też bardzo ambitnych kobiet goni marzenia, spełnia pragnienia i mierzy się z rozczarowaniami we współczesnym Mumbaju. 

Netflix, nowości: "Dom na łodzi" (9.03.2021)

Muzycy i przyjaciele, Fynn Kliemann i Olli Schulz, poświęcają dwa lata, próbując przywrócić dom piosenkarza Guntera Gabriela do dawnej świetności. 

Netflix, nowości: "Dom czy ślub" (10.03.2021)

Organizatorka ślubów i agentka nieruchomości konkurują o serca i budżety młodych par. Co okaże się bardziej kuszące — bajkowa ceremonia czy piękny dom? 

Netflix, nowości: "Diler" (10.03.2021)

Brutalny serial stylizowany na amatorskie nagranie. Dwaj filmowcy podnoszą temperaturę w dzielnicy rządzonej przez gangi, gdy kręcą tam teledysk dla pewnego rapera. 

Netflix, nowości: "Sabat sióstr" (11.03.2021)

Kraj Basków, rok 1609. Chcąc odwlec termin swojej egzekucji, grupa oskarżonych o uprawianie magii kobiet zwabia inkwizytora na sabat czarownic. 

Netflix, nowości: "Dopasowani" (12.03.2021)

Miłość i kłamstwa zacieśniają się w spirali, gdy badacz DNA odkrywa naukowy sposób wyszukiwania idealnych partnerów i wprowadza swój produkt na rynek. 

Netflix, nowości: "Dzień na tak" (12.03.2021)

Rodzice, którzy zwykle mówią „nie”, niespodziewanie zgadzają się na najbardziej szalone pomysły dzieci — przez jeden pełen przygód „dzień na tak”. 

Netflix, nowości: "Love Alarm: Sezon 2" (12.03.2021)

Chcąc uzyskać dowód na to, że jej uczucia są prawdziwe, Jojo postanawia pozbyć się tarczy. Czy aplikacja pomoże jej odnaleźć prawdziwą miłość? 

Netflix, nowości: "Zaginione królestwo piratów" (15.03.2021)

Serial dokumentalny o prawdziwych piratach z Karaibów, którzy pomimo mało cywilizowanego sposobu zarobku stworzyli zaskakująco cywilizowaną republikę. 

Netflix, nowości: "Operacja Varsity Blues: Rekrutacyjny skandal" (17.03.2021)

Złożony z rekonstrukcji dokument o człowieku, który umożliwiał dzieciom z bogatych i wpływowych rodzin dostawanie się tylnymi drzwiami na najlepsze amerykańskie uczelnie. 

Netflix, nowości: "Podejrzany: Sprawa Bernarda Wesphaela" (17.03.2021)

Oparty na faktach serial o głośnej sprawie dotyczącej belgijskiego polityka, Bernarda Wesphaela, który w 2013 r. został oskarżony o zamordowanie żony.

Netflix, nowości: "Po prostu czarny" (17.03.2021)

 Jean-Pascal Zadi w satyryczny sposób opowiada o dyskryminacji rasowej i swojej tożsamości jako czarnego Francuza w paradokumencie z udziałem Fary’ego. 

Netflix, nowości: "Sky Rojo" (19.03.2021)

Sky Rojo, długo wyczekiwany nowy serial duetu Álex Pina i Esther Martínez Lobato, znanych twórców Domu z papieru, będzie miał światową premierę 19 marca. Seria opowiada o losach Coral, Wendy i Giny i ich ucieczce przed Moisésem i Christianem, wynajętymi ludźmi Romea, alfonsa i właściciela klubu Las Novias. Trzy kobiety wyruszają w pogoń, podczas której na swojej drodze napotkają wiele niebezpieczeństw. Ich plan ma tylko jedno założenie: przeżyć następne pięć minut.

Sky Rojo to historia ucieczki trzech kobiet, ale także opowieść o nich samych - trzech ofiarach handlu żywym towarem, które wyrywają się z matni, w którą są uwikłane. Serial opowiada o ich marzeniach, pokazuje piekło, jakie stało się ich udziałem, przyjaźń i solidarność, jaka je połączyła, a przy tym także niesamowitą energię, która utrzymuje je przy życiu.” - mówią twórcy Sky Rojo, Álex Pina i Esther Martínez Lobato. 

Netflix, nowości: "Formula 1: Jazda o życie: Sezon 3" (19.03.2021)

W skróconym sezonie 2020 Lewis Hamilton, Max Verstappen i reszta wybitnych kierowców niestrudzenie kręcą kolejne okrążenia, gdy COVID-19 wykręca świat na drugą stronę. 

Netflix, nowości: "Żadnych dzieci" (19.03.2021)

Jego ukochana nienawidzi dzieci. A on ma 9-letnią córkę. Czy jeśli będą udawać, że są rodzeństwem, to wszystko dobrze się skończy? 

Netflix, nowości: "Ciemne strony rybołówstwa" (24.03.2021)

Filmowiec zafascynowany morskim życiem postanawia udokumentować krzywdy, jakie ludzkość wyrządza wodnym stworzeniom — i przy okazji odkrywa patologie branży rybołówczej. 

Netflix, nowości: "Pochwyceni przez fale" (25.03.2021)

Uwielbiająca żeglarstwo nastoletnia para, która zakochała się w sobie podczas wakacji na Sycylii, mierzy się z bolesną prawdą i postanawia zacząć żyć pełnią życia. 

Netflix, nowości: "Tydzień życia" (26.03.2021)

Podnoszący na duchu musical o trapionym problemami nastolatku, który podczas religijnego obozu wakacyjnego znajduje miłość, przyjaźń i swoje miejsce na świecie. 

Netflix, nowości: "Nailed It!: Podwójny kłopot" (26.03.2021)

Co dwóch fatalnych cukierników, to nie jeden. Przyjaciele, rodzeństwo i inne średnio utalentowane duety udowadniają, że minus i minus nie dają w kuchni plusa. 

Netflix, nowości: "Ferajna z Baker Street " (26.03.2021)

Łobuzerska ferajna z XIX-wiecznego Londynu rozwiązuje sprawy nadnaturalnych zbrodni na zlecenie doktora Watsona i jego enigmatycznego partnera, Sherlocka Holmesa. 

Netflix, nowości: "Paranormalne doświadczenia: Ameryka Łacińska " (31.03.2021)

Program, w którym nadnaturalne i paranormalne doświadczenia rzeczywistych ludzi są odtwarzane za pomocą mrożących krew w żyłach rekonstrukcji. 

Netflix, nowości: filmy na licencji

Netflix, nowości: "Lepiej późno niż później" (1.03.2021)

Harry jest typowym kobieciarzem. Nie jest jednak tak młody jak jego nowa wybranka serca, Marin. Razem postanawiają spędzić trochę wolnego czasu w domu matki Marin, Eriki. Zakochani nie spodziewają się jednak, że zastaną Erice, ponieważ ta miała na parę dni wyjechać. Jednak jak się okazuje Erica wraca wcześniej i spotyka swoją córkę z o wiele starszym mężczyzną. Nie jest zachwycona tym, co widzi. Uważa, że łączy ich zbyt duża różnica wieku. Wtedy okazuje się, że w Erice zakochuje się młody doktor. Tymczasem Harry dostaje zawału serca. Lekarz nie pozwala Harry'emu podróżować, dlatego karze mu zostać w domu Eriki...

Netflix, nowości: "Szaleńczy wyścig Johna DeLoreana"

Dokument z przeplatanymi scenami, portret Johna DeLoreana przedstawiający genialny, ale tragiczny wzrost automatyzmu do sławy i szokujący upadek.

Netflix, nowości: "Skazani na Shawshank"

Lata 30. XX wieku. Andy Dufresne zostaje skazany, za zamordowanie z premedytacją żony i jej kochanka, na pobyt w najcięższym więzieniu - Shawshank. Już pierwszej nocy przekonuje się o bezwzględności strażników, kiedy jeden z nich pobił więźnia na śmierć. W międzyczasie Andy poznaje Reda, z którym się zaprzyjaźnia. Bohater próbuje nikomu nie wchodzić w drogę do momentu, gdy słyszy rozmowę strażników o pieniądzach. Andy, jako bankier znający kruczki prawne, pomaga jednemu z nich w sprawach finansowych i staje się sławny. Po krótkim czasie wszyscy zwracają się do niego o pomoc z podatkami. Naczelnik więzienia nie pozostaje jednak obojętny na jego talent i sam postanawia go wykorzystać do zarobienia pieniędzy. Po jakimś czasie w Shawshank pojawia się nowy więzień, mogący uniewinnić Andy'ego. Jednak chciwość wygrywa z naczelnikiem, który postanawia nie dopuścić do wypuszczenia Dufresne'a.

Netflix, nowości: "Zła kobieta"

Elizabeth Halsey jest nauczycielką, której nie zależy. Jest wulgarna, bezwzględna i zupełnie nieodpowiednia na to stanowisko. Pije, pali i marzy tylko o tym, żeby jak najszybciej rzucić tę robotę. Porzucona przez narzeczonego, rozpoczyna intrygę, której celem jest uwiedzenia przystojnego i bogatego Scotta. O jego względy musi jednak walczyć z energiczną Amy jednocześnie odrzucając uporczywe zaloty nauczyciela wychowania fizycznego. Knowania Elizabeth i ich nieoczekiwane konsekwencje zszokują jej uczniów, współpracowników, a co więcej nawet ją samą.

Netflix, nowości: "Jeździec bez głowy"

Jest rok 1799. Młody konstabl Ichabod Crane zostaje wysłany do małego miasteczka Sleepy Hollow, gdzie ma zająć się sprawą morderstw. Uśmiercone zostały trzy osoby, a ciała wszystkich znaleziono bez głów. Miejscowi wierzą, że zbrodnie popełnia bezgłowy jeździec. Ichabod zaprzyjaźnia się z Katriną (Christina Ricci), córką podejrzanego Baltusa, która zaczyna pomagać mu w rozwiązywaniu zagadki morderstw. Tajemniczy jeździec wciąż atakuje i lecą kolejne głowy. Ichabod odkrywa, że ofiary są wmieszane w intrygę, a jeździec nie zabija na oślep.

Netflix, nowości: "Spider-Man: Daleko od domu" (2.03.2021)

Peter Parker postanawia spędzić wakacje w Europie w towarzystwie najlepszych przyjaciół: Neda, MJ oraz reszty gangu. Chłopak marzy, aby chociaż na chwilę udało mu się zapomnieć o swojej tożsamości superbohatera. Szybko jednak zdaje sobie sprawę, że nie będzie to możliwe. Nick Fury prosi go pomoc w odnalezieniu sprawców, którzy stoją za serią ataków pustoszących kontynent. Spider-Man i Mysterio łączą siły, aby przeciwdziałać tragedii.

Netflix, nowości: "Sala samobójców. Hejter" (6.03.2021)

Tomek, student prawa Uniwersytetu Warszawskiego, zostaje przyłapany na plagiacie i wydalony z uczelni. Postanawia jednak ukrywać ten fakt przed światem i nadal pobiera pomoc finansową od państwa Krasuckich – rodziców Gabi, przyjaciółki z czasów dzieciństwa. Kiedy oszustwo wychodzi na jaw, skompromitowany chłopak traci zaufanie i życzliwość swoich dobroczyńców. Przepełniony gniewem i żalem, oddzielony od Gabi, w której skrycie podkochuje się od lat, Tomek planuje zemstę na Krasuckich. Szansa pojawia się, kiedy otrzymuje pracę w agencji reklamowej, a wraz z nią dostęp do najnowszych technologii i tajemnic stołecznej elity. Pod pozorem obowiązków zawodowych Tomek zaczyna inwigilować Krasuckich, aktywnie włączonych w kampanię polityczną kandydata na prezydenta stolicy – Pawła Rudnickiego. Wkrótce plan internetowego hejtera zaczyna nabierać coraz realniejszych kształtów, a droga do jego realizacji wiedzie przez wirtualny świat popularnej gry komputerowej.

Netflix, nowości: "Pan T." (15.03.2021)

Warszawa, rok 1953, czasy stalinowskie. W hotelu dla literatów mieszka uznany pisarz, Pan T., skrywający ironiczne spojrzenie na otaczającą go rzeczywistość za ciemnymi okularami. Pan T. utrzymuje się z korepetycji z języka polskiego udzielanych ślicznej maturzystce, z którą łączy go relacja wykraczająca poza pomoc w pisaniu wypracowań. Życie Pana T. staje się jeszcze ciekawsze, gdy jego sąsiadem zostaje chłopak z prowincji i czyni go swoim idolem, maturzystka decyduje się na pewne wyznanie, a on sam wpada w oko tajnej policji politycznej. Film inspirowany postaciami prawdziwych polskich literatów z tamtych lat.

Netflix, nowości: "Prawdziwe męstwo"

Ojciec czternastoletniej Mattie Ross został zastrzelony z zimną krwią przez tchórzliwego Toma Chaneya i dziewczyna zrobi wszystko, by Chaneya spotkała sprawiedliwa kara. Z pomocą szeryfa Roostera Cogburna, łatwo chwytającego za broń i często zaglądającego do kieliszka, wyrusza w pościg. Mattie musi dopaść mordercę, który skrył się na terytorium Indian, nim uczyni to łowca nagród, strażnik z Teksasu, LaBoeuf, który ściga Chaneya za inne morderstwo.