Netflix, nowości: "Czy mnie słyszysz?: Sezon 2" (1.11.2020)

Mijają dwa lata. Ada próbuje na nowo ułożyć sobie życie i odnowić relacje z przyjaciółkami, które mają na głowie mnóstwo własnych problemów

Netflix, nowości: "Miłość i anarchia" (4.11.2020)

Zamężna konsultantka i młody informatyk podejmują flirt sprzeczny z normami społecznymi i zaczynają zupełnie inaczej postrzegać swoje dotychczasowe życie.

Netflix, nowości: "Carmel: Kto zabił Marię Martę?" (5.11.2020)

Kobieta zostaje znaleziona martwa w wannie, obok której lśni kałuża krwi. Jej mąż twierdzi, że to był wypadek, ale sekcja zwłok wykazuje coś innego.

Netflix, nowości: "Prezenty z nieba" (5.11.2020)

Podczas prac służących zamknięciu tropikalnej bazy lotniczej i zakończeniu świątecznej tradycji pryncypialna asystentka kongresmenki zakochuje się w dowódcy jednostki.

Netflix, nowości: "Citation" (6.11.2020)

Bystra studentka rozpoczyna wojnę z nigeryjskim środowiskiem akademickim, gdy zgłasza, że popularny wykładowca próbował ją zgwałcić. Film oparty na faktach.

Netflix, nowości: "Country-hop" (6.11.2020)

Serial reality. Muzyk country Coffey Anderson I jego żona, tancerka hip-hopowa Criscilla, opowiadają o swojej rodzinie, pracy i próbach, na które wystawia ich życie.

Netflix, nowości: "Undercover: Sezon 2" (9.11.2020)

Granica między sprawiedliwością i zemstą zaciera się, gdy w wyniku polowania Kim na nielegalnych handlarzy bronią Bob angażuje się w niebezpieczną tajną operacj

Netflix, nowości: "Dash i Lily" (10.11.2020)

Cyniczny Dash i optymistyczna Lily wymieniają się wiadomościami poprzez notes, który ukrywają w różnych zakątkach Nowego Jorku. Ach ta miłosna magia świąt

Netflix, nowości: "Narodziny królowej" (11.11.2020)

Gloria Groove i Alexia Twister pomagają sześciu artystom odmienić swój wizerunek, aby mogli dumnie podbijać sceny jako królowe dragu.

Netflix, nowości: "Czego tak naprawdę chcemy" (11.11.2020)

Zmagające się z bezpłodnością małżeństwo przeżywa ciężkie chwile podczas wakacji na Sardynii. Ich konflikt dodatkowo zaognia rodzina mieszkająca po sąsiedzku.

Netflix, nowości: "The Liberator" (11.11.2020)

Serial inspirowany Operacją Avalanche, czyli inwazją aliantów na Włochy podczas II wojny światowej, opowiadający o pułku żołnierzy znanych jako „Thunderbirds”.

Netflix, nowości: "Słudzy króla Midasa" (13.11.2020)

Milioner jest szantażowany przez reportera gotowego opublikować oskarżający go artykuł. Czas podjąć decyzję, która może oznaczać życie albo śmierć.

Netflix, nowości: "Życie przed sobą" (13.11.2020)

W nadmorskiej włoskiej miejscowości Żydówka w podeszłym wieku zaczyna się opiekować młodym muzułmaninem, by pomóc mu odnaleźć drogę do rodziny i wiary.

Netflix, nowości: "Pan Jangle i świąteczna podróż" (13.11.2020)

Wiele lat temu zdradził go jego własny praktykant. Dziś wynalazca odzyskuje nadzieję, gdy do drzwi jego domu puka pełna życia dziewczynka – jego wnuczka.

Netflix, nowości: "The Crown: Sezon 4" (15.11.2020)

Lata 70. XX wieku zbliżają się ku końcowi. Królowa Elżbieta i pozostali członkowie jej rodziny próbują znaleźć odpowiednią kandydatkę na pannę młodą dla księcia Karola, który mimo ukończenia 30 lat nadal pozostaje kawalerem. Sprawa jest najwyższej wagi — chodzi o zabezpieczenie linii sukcesji do tronu. Z kolei Brytyjczycy zaczynają odczuwać skutki kontrowersyjnej polityki prowadzonej przez Margaret Thatcher. Chłodne stosunki między królową a pierwszą kobietą premierem w historii kraju stają się jeszcze bardziej napięte, gdy Thatcher wciąga monarchię w wojnę o Falklandy-Malwiny, wywołując tym samym tarcia we Wspólnocie Narodów. Karol wdaje się w bajkowy romans z młodą lady Dianą Spencer, co pokrzepia serca zmęczonych trudami życia Brytyjczyków. Tymczasem za pałacowymi bramami zaczynają się ujawniać coraz większe podziały.

Netflix, nowości: "Jesteśmy mistrzami" (17.11.2020)

Serial dokumentalny, w którym odkrywamy zaskakujące i często nietypowe konkurencje sportowe oraz poznajemy społeczności, które szaleją na ich punkcie.

Netflix, nowości: "Smak stokrotek: Sezon 2" (18.11.2020)

Eva wychodzi z więzienia, ale nadal cierpi na zaniki pamięci. Przypadkiem trafia do klubu powiązanego z siatką stojącą za handlem nieletnimi.

Netflix, nowości: "Świąteczne renowacje z Panem Gwiazdką" (18.11.2020)

Projektant wnętrz Benjamin „Pan Gwiazdka” Bradley razem z ekipą wiernych „elfów” pomaga rodzinom odmienić ich domy na święta.

Netflix, nowości: "Zamiana z księżniczką 2" (19.11.2020)

Parę dni przed koronacją księżnej Margaret jej dublerka, Stacy, wpada na pomysł, jak naprawić jej życie miłosne. Ten plan może się jednak okazać totalną porażką.

Netflix, nowości: "Jakby co, kocham was" (20.11.2020)

W następstwie tragedii, dwoje zasmuconych rodziców wędruje przez emocjonalną pustkę, opłakując stratę dziecka w tym pięknie ilustrowanym filmie animowanym.

Netflix, nowości: "Pyszne tradycje: Kuchnia Gansu" (20.11.2020)

Od jagnięcych szaszłyków po glutenowe ning pi — kuchnia chińskiej prowincji Gansu jest tak wielowymiarowa i ciekawa jak jej historia.

Netflix, nowości: "Łączy nas gospel" (20.11.2020)

Serial dokumentalny, w którym oglądamy, jak kościół z rodzinnego miasta Pharrella Williamsa tworzy najlepszy chór gospel z nieodkrytych miejscowych talentów. 

Netflix, nowości: "Dolly Parton: Cudownych świąt" (22.11.2020)

Świąteczne śpiewy ustępują miejsca krzykowi rozpaczy, gdy nieczuła kobieta chce sprzedać ziemię w swoim miasteczku. Czy muzyka, magia i wspomnienia odmienią jej zdanie?

Netflix, nowości: "Shawn Mendes: In Wonder" (23.11.2020)

Twórcy dokumentu towarzyszą Shawnowi Mendesowi podczas światowej trasy, w trakcie której dzieli się on swoimi refleksjami o sławie, związkach i muzycznej przyszłości.

Netflix, nowości: "Elegia dla bidoków" (24.11.2020)

Student prawa z Yale musi nagle wrócić do rodzinnego miasteczka w Ohio, gdzie przychodzi mu się zmierzyć z trzema pokoleniami rodzinnej historii i własną przyszłością.

Netflix, nowości: "Pamiętnik dla mojego syna" (24.11.2020)

Cierpiąca na śmiertelną chorobę kobieta wykorzystuje swój niesłabnący optymizm i sarkastyczne poczucie humoru, by zdążyć się zapisać w pamięci dwuletniego syna.

Netflix, nowości: "Kronika świąteczna: Część 2" (25.11.2020)

Kate Pierce, teraz jako cyniczna nastolatka, ma znowu niespodziewane spotkanie ze Świętym Mikołajem, kiedy tajemniczy psotnik grozi, że pozbawi nas świąt… na zawsze.

Netflix, nowości: "Mosul" (26.11.2020)

Młody policjant uratowany przez iracki oddział dołącza do żołnierzy walczących z ISIS w trawionym wojną Mosulu.

Netflix, nowości: "The Call" (27.11.2020)

Kobieta wraca do swojego dawnego domu i znajduje stary telefon pozwalający połączyć się z osobą, która mieszkała tam 20 lat wcześniej.

Netflix, nowości: "Hot Chocolate Nutcracker: Taneczne marzenia" (27.11.2020)

Dokument pokazujący, jak powstaje coroczne muzyczne przedstawienie przygotowywane przez Debbie Allen w jej mieszczącej się w Los Angeles akademii tańca.

Netflix, nowości: "Bratnie święta" (27.11.2020)

Pechowy Bastian wraca do domu na święta i dowiaduje się, że jego brat umawia się z jego byłą. To początek bratniej kłótni, która prowadzi do odkrycia rodzinnej tajemnicy.

Netflix, nowości: "Bestia" (27.11.2020)

Emerytowany żołnierz cierpiący na zespół stresu pourazowego próbuje dopaść porywaczy swojej córeczki — po czym sam dołącza do grona podejrzanych.

Netflix, nowości: "Virgin River: Sezon 2" (27.11.2020)

Zaręczyny, dzieci, miłosny zawód, morderstwo…. Virgin River to miasteczko, gdzie dramatów nie brakuje — a Mel Monroe aż za często się o tym przekonuje.

Netflix, nowości: "Słodkie szaleństwo na Święta: Sezon 2" (27.11.2020)

Konkurs kulinarny, którego uczestnicy przygotowują cudnie wyglądające i jeszcze lepiej smakujące świąteczne przysmaki — w ekspresowym tempie!

Netflix, nowości: "The Uncanny Counter" (28.11.2020)

Łowcy demonów przybywają na Ziemię, gdzie udają pracowników makaroniarni, żeby polować na złe duchy próbujące posiąść tajemnicę wiecznego życia.

Netflix, nowości: filmy na licencji

Netflix, nowości: "Córka Trenera" (1.11.2020)

Maciej jest trenerem i tatą siedemnastoletniej tenisistki. Dziewczyna bierze udział w zawodach, więc wraz z ojcem przemierza Polskę, zaliczając jeden turniej po drugim. Trwa właśnie upalne lato i nie tylko sport młodej Wiktorii w głowie. Dziewczyna chce doświadczać życia w pełni, jednak ojciec robi wszystko, żeby córka skupiła się na karierze. Relacje pomiędzy nimi są bardzo skomplikowane. Wiktoria chce bardzo uzyskać aprobatę Macieja, a ten stara się prowadzić córkę drogą, którą sam niegdyś kroczył. Dwójka zagubionych ludzi musi zrozumieć siebie nawzajem. W innym przypadku ich rodzinne stosunki nigdy nie będą wolne od niewypowiedzianych urazów i szkodliwych zależności.

Netflix, nowości: "To właśnie życie" (6.11.2020)

Złożona z kilku nowel historia rodziny z Nowego Jorku, której losy znaczone są licznymi tragediami. Punktem wyjścia tej opowieści jest pytanie co by było gdyby: gdyby rodzice nigdy się nie spotkali, gdyby nie doszło do wypadku, gdyby ktoś w porę zauważył pędzący autobus.

Netflix, nowości: "Ukryta Gra" (8.11.2020)

Początek lat sześćdziesiątych. U szczytu kryzysu kubańskiego amerykańskie tajne służby porywają wybitnego matematyka Joshuę Mansky’ego. Nadużywający alkoholu zapomniany geniusz ma wystąpić w szachowym pojedynku przeciwko sowieckiemu mistrzowi Gawryłowowi na międzynarodowym turnieju w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki. Rywalizacja to jednak tylko przykrywka do szpiegowskiej rozgrywki. Kiedy sojusznicy okazują się wrogami i nie wiadomo, komu naprawdę ufać, Mansky musi wykonać decydujący ruch, mający powstrzymać konflikt nuklearny.

Netflix, nowości: "American Gangster" (22.11.2020)

Frank Lucas człowiek, który wie czym jest poczucie honoru, ale i znający zasady ulicy, postanawia uporządkować chaotyczne podziemie narkotykowe Harlemu. Na jego drodze stanie jednak Richie Roberts, nieprzekupny gliniarz, który poprzysiągł zniszczyć warte setki milionów dolarów narkotykowe imperium. Dwie silne osobowości po dwóch stronach barykady. Oto, jak wyglądało ich legendarne starcie.

Netflix, nowości: "Jeszcze dłuższe zaręczyny"

Po roku szczęśliwego związku Tom i Violet zaręczają się i zaczynają planować ślub. Wszystko komplikuje nagły dwuletni staż Violet w innym mieście. Ślub zostaje przełożony, lecz ku niezadowoleniu Toma, przyszła panna młoda dostaje awans i kontrakt na kolejne dwa lata. Czy w końcu uda im się pobrać?

Netflix, nowości: "Stan gry"

Kongresman Stephen Collins to wschodząca gwiazda swojej partii, do czasu gdy jego asysentka/kochanka zostaje zamordowana, a umiejętnie skrywane intrygi zaczynają wychodzić na jaw. Dziennikarz śledczy Cal McAffrey ma wątpliwe szczęście być dawnym przyjacielem polityka i zostać przydzielonym do jego sprawy przez swoją szefową, bezkompromisową panią redaktor Cameron. Kiedy Cal i jego partnerka Della zaczynają zagłębiać się w sprawę mogącą wstrząsnąć posadami świata władzy, przekonują się, że gdy w grę wchodzą miliardy dolarów, niczyje uczucia, prywatność ani życie nie mają znaczenia.