Nowości na Netflix: "Designated Survivor: 60 Days" (1.7.2019)

Ten słynny serial zaraz zniknie z platformy Netflix! O jaki tytuł chodzi? >>

Netflix usuwa jedną ze scen w serialu "13 powodów"! O którą chodzi? >>

Niespodziewanie objął urząd prezydenta, a na sprawowanie władzy ma tylko 60 dni. Czy wykorzysta swoją życiową szansę? Remake hitu „Designated Survivor”.

Nowości na Netflix: "Stranger Things 3(4.7.2019)

Wściekłe szczury, sowiecki spisek, New Coke i nowe centrum handlowe. Pełne niespodzianek lato 1985 roku może w Hawkins zmienić wszystko.

Netflix: nowości na sierpień 2019 >>

Nowości na Netflix: "Cities of Last Things" (11.7.2019)

Historia pałającego żądzą zemsty mężczyzny opowiedziana w odwrotnej kolejności chronologicznej i osadzona w dystopicznym świecie niedalekiej przyszłości.

5 premier Netflix, na które czekamy w tym roku >>

Nowości na Netflix: "Kroniki taco" (12.7.2019)

Celebracja wszystkiego, co związane z tacos: ich historii, kulturowego znaczenia w Meksyku, popularności na całym świecie oraz przeróżnych wariantów tej potrawy.

 

Nowości na Netflix: "You Me Her: Sezon 4" (12.7.2019)

Po złożeniu przysięgi małżeńskiej Emma, Jack i Izzy zmagają się z trudami życia na przedmieściach i przygotowują się do rodzicielstwa.

Nowości na Netflix: "Dom z papieru: Część 3" (19.7.2019)

Profesor i reszta ekipy łączą siły, by uwolnić Rio. Planują też śmiały i niebezpieczny skok — tym razem na celownik biorą Bank Hiszpanii.

Nowości na Netflix: "Porady różowej brygady: Sezon 4(19.7.2019)

Naszykuj sobie pudełko chusteczek! Różowa Brygada powraca w nowym składzie z trafnymi poradami, emocjonującymi metamorfozami i chwytającymi za serce wyznaniami.

 

Nowości na Netflix: "Orange Is the New Black: Sezon 7(26.7.2019)

Jeden kolor zbliżył je do siebie, zainspirował do zmiany, zapoczątkował ruch i dał im nadzieję. Oto wielki finał serialu, który zmienił wszystko.

Nowości na Netflix:  "Operacja Bracia" (31.7.2019)

Dowodzony przez aroganckiego agenta Mosadu (Chris Evans) zespół zamierza przemycić etiopskich uchodźców do Izraela. Pierwszy krok? Otworzyć fikcyjny hotel.

Nowości na Netflix: filmy i seriale licencyjne

Najlepsze produkcje docenione przez widzów, jak i krytyków filmowych. 

Nowości na Netflix: "W chmurach" (1.07.2019)

Ryan Bingham (George Clooney) to profesjonalista specjalizujący się w "doradztwie dotyczącym zmian w karierze zawodowej" (eufemistyczne ujęcie zwalniania pracowników). Życie Ryana to ciągła podróż, jego mieszkanie to tylko puste miejsce. Podczas jednej z podroży poznaje Alex (Vera Farmiga) i  zaczyna myśleć o zmianie stylu życia. Czy tak się stanie?

Nowości na Netflix: "Lepiej być nie może" (1.07.2019)

W nowojorskiej kamienicy mieszka pisarz, który pracuje nad kolejną powieścią  i który unika kontaktów z ludźmi. Sąsiedzi go nienawidzą. Jedyną osobą, która znosi jego towarzystwo jest kelnerka w jadłodajni, w której pisarz się stołuje. Dziewczyna ta okazuje się być ostatnią deską ratunku dla jego pokrętnej psychiki.

Nowości na Netflix: "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj" (1.07.2019)

Podrzędni zabójcy po spartaczonej robocie uciekają na przymusowe wakacje do Brugii. Podczas gdy Ken korzysta z okazji i rozkoszuje się pięknymi plenerami, porywczy i nieroztropny Ray wyrusza na poszukiwanie przygód. Wdaje się w spór z przejeżdżającymi turystami, rozpoczyna romans z miejscową pięknością (Clémence Poésy) jednocześnie walcząc z jej byłym chłopakiem - skinheadem, imprezuje z opryskliwym, kręcącym surrealistyczny film karłem z Ameryki. Wyprawa obydwu mężczyzn staje się jeszcze dziwniejsza, gdy Ray orientuje się że Harry chce się go pozbyć, a o wykonanie tego zadania poprosił… Kena.

Nowości na Netflix: "Step Up" (1.07.2019)

Tyler Gage (Channing Tatum) jest buntownikiem z gorszej części Baltimore - i jedyną rzeczą jak stoi pomiędzy nim a jego niespełnionym życiem są marzenia, że pewnego dnia się stąd wyrwie. Nora (Jenna Dewan) jest wysoko postawioną tancerką baletu uczęszczającą do bardzo dobrej szkoły w Baltimore (Maryland School of the Arts) - i jedyną rzeczą stojącą na drodze do jej pewnej i wspaniałejprzyszłości jest znalezienie partnera do tańca na jej pokaz końcowy. Kłopoty z prawem sprawiają, że Tyler ląduje w ramach pracy społecznej w Maryland School of the Arts. Jest tam jako ktoś obcy, niepasujący do otoczenia, dopóki jego umiejętności jako zdolnego, ulicznego tancerza nie przyciągają uwagi Nory. Teraz coś pomiędzy nimi iskrzy, na i poza sceną. Tyler zdaje sobie sprawę że ma tylko jeden występ aby udowodnić że może zajść w życiu dalej niż kiedykolwiek mógł to sobie wyobrazić.

Nowości na Netflix: "Wielkie piękno" (1.07.2019)

Jep Gamberdella – przystojny, czarujący mężczyzna – pomimo pierwszych oznak starzenia się w pełni korzysta z miejskiego życia. Chodzi na szykowne kolacje i przyjęcia, gdzie jego bystry dowcip i przyjemne towarzystwo są zawsze mile widziane. Na tarasie jego rzymskiego apartamentu z widokiem na Koloseum, wydaje przyjęcia, na których "ludzka aparatura" rozbierana jest do naga i gdzie rozgrywana jest komedia nicości.

Nowości na Netflix: "Młyn i Krzyż" (1.07.2019)

Adaptacja książki Michaela Gibsona, poświęconej obrazowi "Droga krzyżowa" autorstwa Pietera Bruegla. 

Nowości na Netflix: "Elizabeth: Złoty wiek" (1.07.2019)

Jest rok 1585. Anglią od prawie trzech dekad rządzi Królowa Elżbieta I. Rządy nie są łatwe, bowiem cały czas pojawiają się zakusy na pozbawienie królowej tronu, a sama Elżbieta żyje w poczuciu niepewności i widma zdrady ze strony rodziny. Na kontynencie rozprzestrzeniają się destrukcyjne wpływy fundamentalistycznego katolicyzmu, którego twarzą jest hiszpański król Filip II. Wspierany przez instytucje kościelne w Rzymie, wzmocniony ramieniem Inkwizycji, Filip i jego dominująca na morzu armia zagrażają dworowi Anglii i samej królowej. Mroczny i niezwykle bogobojny król gotów jest na wielkie poświęcenia, aby tylko pozbawić tonu protestancką heretyczkę i przywrócić Anglię kościołowi rzymsko-katolickiemu. Elżbieta nie zamierza tak łatwo złożyć broni i z właściwą sobie energią przygotowuje kraj do odparcia hiszpańskiego ataku. Jednocześnie jej uwagę zaprząta Raleigh, do którego, pomimo jego statusu człowieka z ludu, ma ogromną słabość.

Nowości na Netflix: "Stan gry" (1.07.2019)

Wiadomość o śmierci dziewczyny jest wstrząsem dla kongresmana Stephena Collins. Ofiara była bowiem jego osobistą asystentką, a także jak się okazuje kochanką. Ponieważ z osobą Collinsa wielkie nadzieje wiąże jego partia, sprawa nabiera coraz większego rozgłosu. Doświadczony dziennikarz śledczy Cal McAffrey otrzymuje od swojej przełożonej, zasadniczej i surowej redaktor Cameron Lynne pozwolenie na zbadanie podejrzanej historii. Zadanie staje się dla McAffreya dość kłopotliwe, bowiem Collins jest jego starym przyjacielem, a śledztwo wskazuje na nielegalne działania, mogące wstrząsnąć posadami struktur władzy. Stawką rozgrywki, w którą się angażuje są z jednej strony informacje warte miliardy dolarów, z drugiej zaś wieloletnia przyjaźń, a nawet życie. Calowi pomaga początkująca dziennikarka Delli Frye.

Nowości na Netflix: "W garniturach: Sezon 7" (12.07.2019)

 

Nowości na Netflix: "Atomic Blonde" (23.07.2019)

U schyłku zimnej wojny tajna agentka MI6 zostaje wysłana do Berlina, aby odnaleźć zaginioną listę szpiegów oraz zbadać śmierć jednego z nich.

Nowości na Netflix: "Powiernik królowej" (25.07.2019)

To historia niezwykłej przyjaźni, jaka połączyła brytyjską królową Wiktorię z Abdulem Karimem, indyjskim muzułmaninem, który towarzyszył jej i służył przez ostatnie 15 lat panowania królowej. Wiktoria nadała mu tytuł "munshi", sekretarza, ale także nauczyciela. Platoniczna relacja łącząca oboje była źródłem plotek i niepokoju na brytyjskim dworze. Spekuluje się, że to dzięki wpływowi Abdula Karima polityka zagraniczna kraju i silny, bezkompromisowy charakter królowej uległy złagodzeniu.