Netflix na czerwiec 2020 przygotował wiele premier, które po prostu trzeba obejrzeć. Czekają na nas kolejne sezony takich hitów jak "Dark", "13 powodów", "Porady różowej brygady", "Wybory Paytona Hobarta", "Marcella" i "The Order". To nie koniec niespodzianek od Netflix. 12 czerwca będzie miał swoją premierę nowy polski serial dla tej znanej platformy. "W głębi lasu" to historia oparta na podstawie powieści Harlana Cobena. To właśnie w tym serwisie streamingowym będziemy mogli zobaczyć też nowy film Spike'a Lee - "Da 5 Bloods: In conversation". Jest też sporo tytułów na licencji, które warto włączyć (nawet jeśli widzieliśmy je już w kinie). Są to m.in. "Złodziejaszki", "Dziewiąte wrota", "Podejrzani", "Grease", "W rytmie hip-hopu", "Zimna wojna", "Poradnik pozytywnego myślenia", "Narodziny gwiazdy", "Zapach kobiety", "Sierpień w hrabstwie Osage" czy "Helikopter w ogniu". Co jeszcze? Koniecznie sprawdźcie wybrane przez nas nowości Netflix.

Nowości na Netflix: "Mistrzowie dyktand" (3.6.2020)

Dokument śledzi historie czterech uczestników ogólnokrajowego dyktanda, w którym od 1999 roku prym wiodą Amerykanie hinduskiego pochodzenia

Nowości na Netflix: "Hospital Playlist: Sezon 1" (4.6.2020)

Dla tej piątki lekarzy i ich pacjentów każdy dzień jest wyjątkowy. Ich życiem jest szpital, w którym nieustannie obserwują nieubłagany cykl życia i śmierci.

Nowości na Netflix: "Czy mnie słyszysz?" (4.6.2020)

Trzy przyjaciółki z biednej dzielnicy idą przez życie z humorem i nadzieją, próbując radzić sobie z dysfunkcyjnymi rodzinami i kiepsko wybranymi partnerami.

Nowości na Netflix: "13 powodów: sezon 4" (5.6.2020)

Zbliża się koniec szkoły. Clay i jego koledzy robią wszystko, aby być o krok przed innymi, gdy tajemnice z przeszłości zaczynają zagrażać ich przyszłości.

Nowości na Netflix: "Porady różowej brygady: Sezon 5" (5.6.2020)

Różowa Brygada jedzie do Filadelfii, aby znaleźć nowych bohaterów dnia codziennego — od ciężko pracującego didżeja po borykającą się z problemami psią fryzjerkę.

Nowości na Netflix: "Ostatni skok w historii USA" (5.6.2020)

Rząd wkrótce wyśle do umysłów obywateli sygnał, który położy kres wszelkim przestępstwom. Zanim do tego dojdzie, grupa złodziei planuje dokonać ostatniego skoku na bank.

Nowości na Netflix: "Szpital Lenox Hill" (10.6.2020)

Od porodu po operację mózgu – ten serial dokumentalny przedstawia z bliska pracę czterech ratujących życie ludzkie lekarzy z nowojorskiego szpitala Lenox Hill.

Nowości na Netflix: "Nie ma jak w rodzinie: Sezon 4" (12.6.2020)

Ojciec Franka składa mu nieproszoną wizytę, Sue odkrywa niesamowitą metodę Lamaze, a Bill zyskuje wątpliwą sławę podczas meczu hokejowego.

Nowości na Netflix: "Pięć pierwszych randek: Sezon 2" (12.6.2020)

Szóstka nowych singli szuka miłości — i okołomiłosnych wrażeń — podczas serii pierwszych randek. Kto okaże się dla nich godny ponownego spotkania?

Nowości na Netflix: "Kroniki kryminalne: Poszukiwania" (12.6.2020)

Dziecko pary mieszkającej na prestiżowym osiedlu w stolicy Meksyku znika. Na jaw wychodzą za to rodzinne tajemnice i mechanizmy władzy rządzące klasą wyższą.

Nowości na Netflix: "W głębi lasu" (12.6.2020)

"W głębi lasu" obejmuje dwa wymiary czasowe: rok 1994 oraz 2019. Opowieść w zaskakujący sposób przedstawia losy warszawskiego prokuratora, Pawła Kopińskiego, który mimo upływu lat nie potrafi otrząsnąć się po stracie ukochanej siostry, zaginionej w niewyjaśnionych okolicznościach podczas obozu letniego. Niespodziewane odnalezienie ciała, którego śmierć zdaje się być powiązana ze zniknięciem dziewczyny, może w końcu doprowadzić do przełomu w śledztwie. Policja podejrzewa, że ofiarą jest chłopiec, który zniknął bez śladu wraz z siostrą Pawła 25 lat temu. Nadzieję na rozwiązanie sprawy przyćmiewają jednak głęboko skrywane rodzinne tajemnice, których wyjście na jaw może sprawić, że wszystko, co Paweł przez lata budował legnie w gruzach. 

Na podstawie powieści Harlana Cobena.

Nowości na Netflix: "Choked: Money Talks" (12.6.2020)

Przytłoczona długami bezrobotnego męża i własnymi niezrealizowanymi marzeniami pracownica banku odkrywa w domu potężne źródło gotówki.

Nowości na Netflix: "Da 5 Bloods: In conversation" (12.6.2020)

Czterej czarnoskórzy weterani wracają do Wietnamu kilkadziesiąt lat po wojnie. Na miejscu szukają szczątków dowódcy i ukrytego złota. Film w reżyserii Spike’a Lee

Nowości na Netflix: "Marcella: Sezon 3" (14.6.2020)

Minęło 18 miesięcy. Marcella żyje pod przybranym nazwiskiem w Belfaście, gdzie przeniknęła do mafijnej rodziny jako tajna agentka.

Nowości na Netflix: "The Order: Sezon 2" (18.6.2020)

Konflikt wilkołaków i czarodziejów na Uniwersytecie Belgrave osiąga szczyt — wtedy pojawia się potężniejsze zagrożenie, które może unicestwić i jednych, i drugich.

Nowości na Netflix: "Podłoga to lawa" (19.06.2020)

Drużyny rywalizują w zalanych lawą pomieszczeniach — skaczą z krzesła na krzesło, wspinają się po zasłonach i huśtają na żyrandolach. Nie, wcale nie żartujemy.

Nowości na Netflix: "Wybory Paytona Hobarta: Sezon 2" (19.6.2020)

Trójstronne relacje, podwójne blefy i jeden wyjątkowy kandydat — startuje kampania przed wyborami do senatu stanowego, które Payton koniecznie chce wygrać.

Nowości na Netflix: "Niemowlęta: Część 2" (19.6.2020)

Niemowlęta uczą się świata, w którym przyszło im żyć. Tymczasem naukowcy wyjaśniają, jak to możliwe, że dzieci potrafią się dobrze odnaleźć w tak skomplikowanym miejscu.

Nowości na Netflix: "Poczujcie rytm" (19.6.2020)

Gdy April nie udaje się zrobić kariery na Broadwayu, wraca do rodzinnego miasta i bez przekonania podejmuje się szkolenia grupy średnio utalentowanych tancerek.

Nowości na Netflix: "Podróż w jedną stronę jutra" (19.6.2020)

Para nieznajomych spotyka się w pociągu do Izmiru i zbliża się do siebie, rozmawiając o swoich burzliwych – i niespodziewanie wspólnych – romantycznych doświadczeniach.

Nowości na Netflix: "Obłędne pyszności" (24.6.2020)

Kucharze-amatorzy używają składników z magicznego lasu pełnego pyszności, by stworzyć nowatorskie dania, które zachwycą trójkę wybitnych jurorów.

Nowości na Netflix: "Athlete A: Sport w cieniu skandalu" (24.6.2020)

Zobacz, jak śledztwo dziennikarskie ujawniło liczne przypadki molestowania młodych kobiet przez lekarza kadry amerykańskich gimnastyczek, Larry'ego Nassara.

Nowości na Netflix: "Nikt nie wie, że tu jestem" (24.6.2020)

Memo Garrido, dawna gwiazda muzyki latynoskiej, żyje w odosobnieniu na południu Chile. Pewnego dnia niespodziewana wizyta odmienia jego świat na zawsze

Nowości na Netflix: "Sporty świata" (26.6.2020)

Serial dokumentalny o nietypowych i ekscytujących tradycjach sportowych z całego świata: od voodoo-wrestlingu w Kongo po roller derby w Teksasie.

Nowości na Netflix: "Kochaj i żyj" (26.6.2020)

Po powrocie z wojska Joaquín dowiaduje się o domowej tragedii, która zmusza go do wyjazdu do Bogoty. Tam poznaje ambitną piosenkarkę o imieniu Irene.

Nowości na Netflix: "Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga" (26.6.2020)

Dwójka śpiewaków z małego miasteczka dostaje szansę na realizację marzenia o występie na największym konkursie piosenki. W rolach głównych Will Ferrell i Rachel McAdams.

Nowości na Netflix: "Dark: sezon 3" (27.6.2020)

Załamująca czasoprzestrzeń historia znajduje swój kres w nowym świecie, gdzie część rzeczy wydaje się znajoma, a część jest przerażająco dziwna.

Nowości na Netflix: "Adú" (30.6. 2020)

Trzy historie osadzone w Melilli, hiszpańskiej eksklawie w Maroku, opowiadające o imigrantach ryzykujących życiem, by przekroczyć Cieśninę Gibraltarską.

Nowości na Netflix: "It’s Okay to Not Be Okay: Sezon 1" (Wkrótce na Netflix!)

Dramat romantyczny, w którym opiekun chorych i autorka cierpiąca na antyspołeczne zaburzenie osobowości wzajemnie leczą swoje emocjonalne i psychiczne rany.

Nowości na Netflix: "RuPaul’s Drag Race: Sezon 12" (Wkrótce na Netflix!)

Trzynaście królowych. Jedna korona. Ru i ekipa powracają z kolejnym sezonem pełnym oszałamiających występów z playbacku, fantastycznych jurorów i bajecznych kreacji.

Nowości na Netflix: "16 z nas" (Wkrótce na Netflix!)

Członkinie tajskiej grupy BNK48 opowiadają o ciemnych i jasnych stronach przygotowań do wyborów 16 najlepszych z nich.

Nowości na Netflix: filmy i seriale na licencji

Nowości na Netflix: "Dlaczego jesteśmy kreatywni?" (1.6.2020)

30 lat. 50 rozmów. Jedno pytanie. Podczas tej niezwykłej filmowej podróży spotkamy się z największymi postaciami współczesnej kultury i popkultury. To oni mają dziś największy wpływ na to, co oglądamy, czego słuchamy, w co się ubieramy i jak myślimy. Wszyscy odpowiedzą na jedno przewrotne i intrygujące pytanie: dlaczego jesteście kreatywni? Na ekranie zobaczymy m. in. Davida Bowie, Björk, Wima Wendersa, Yoko Ono, Angelinę Jolie, Davida Lyncha, Quentina Tarantino, Bono, Nicka Cave’a, Stephena Hawkinga, Dalajlamę, Johna Cleese’a, Jimmy’ego Page’a, Vivienne Westwood czy Umberto Eco.

Nowości na Netflix: "Złodziejaszki"

Historia trzypokoleniowej ubogiej rodziny żyjącej na przedmieściach Tokio. Utrzymują się z najróżniejszych dorywczych zajęć oraz drobnych kradzieży. I choć ledwo wiążą koniec z końcem, to gdy jednak pewnego dnia w ich życiu pojawia się bezdomna dziewczynka, bez wahania decydują się zapewnić jej dach nad głową. To początek wydarzeń, które odsłonią skrywane tajemnice z rodzinnej przeszłości.

Nowości na Netflix: "Dziewiąte wrota"

Boris Balkan jest kolekcjonerem starych książek. Wszystkie jego starodruki są poświęcone jednemu tematowi - szatanowi. Ozdobą tej kolekcji jest jeden z trzech istniejących na świecie egzemplarzy księgi "Dziewięć Wrót Królestwa Cieni". Nie będąc pewny, czy jest to oryginał, zleca on Deanowi Corso, specjaliście od poszukiwania starych ksiąg, odnalezienie i dokładne porównanie swojego egzemplarza z dwoma pozostałymi.

Nowości na Netflix: "Step up – Taniec zmysłów"

Tyler, chłopak z nizin i buntownik z najgorszej dzielnicy Baltimore, codziennie balansuje na granicy prawa, a jedynym jego marzeniem jest wyrwanie się z dołującej rzeczywistości. Nora jest utalentowaną tancerką, dziewczyną z dobrego domu, która może sobie pozwolić na przywilej kształcenia się w elitarnej Akademii Muzyki i Tańca. Jedyne, co stoi jej na przeszkodzie na drodze do świetlanej przyszłości, to brak odpowiedniego partnera na zbliżającą się dyplomową prezentację. Na skutek kolejnego konfliktu z prawem, Tyler skazany zostaje przez sąd na prace społeczne w Akademii. Gniewny outsider z wiadrem i mopem w garści dziwnym zrządzeniem losu ujawnia swoje talenty taneczne przed Norą.

Nowości na Netflix: "Weselne przeznaczenie"

Lindsay i Frank spotykają się przypadkiem na lotnisku. Obydwoje czekają na samolot do Kalifornii... i od razu nie przypadają sobie do gustu. Szybko okazuje się jednak, że są na siebie skazani. Najbliższy tydzień spędzą bowiem na hucznym weselu wspólnych znajomych. Wkrótce odkryją, że łączy ich niechęć do pana młodego, jego oblubienicy i ślubów, a początkowo szorstka znajomość przerodzi się w nić wzajemnej sympatii. Zanim weselnicy rozjadą się do domów, Lindsay i Frank będą musieli zdecydować, czy pozwolić sobie na poryw serca, czy zachować zdrowy rozsądek?

Nowości na Netflix: "Poszukiwanie zaginionej Arki"

Dr Indiana Jones jest archeologiem, który łączy wykłady uniwersyteckie z ekspedycjami badawczymi. Właśnie powrócił z ostatniej, w trakcie której odniósł porażkę w rywalizacji z naukowcem pracującym dla nazistów. Nie dane jest mu zająć się nauczaniem. Otrzymuje bowiem tajne zadanie od służb specjalnych. Wyrusza do Egiptu, gdzie prawdopodobnie odkryto miejsce przechowywania Arki Przymierza. Nie może dopuścić, by święte trofeum znalazło się w rękach Niemców. 

Nowości na Netflix: "Transformers"

Autoboty i Deceptikony to dwie rasy kosmicznych robotów, którzy toczą wojnę o władzę. Władzę nad ich rodzimą planetą Cybertron da Allspark, tajemniczy sześcian, który wylatuje w przestrzeń kosmiczną. Rządny władzy lider Deceptikonów - Megatron - wyrusza za nim. Sześcian spada na Ziemię. Podążający za nim Megatron, w wyniku braku sił spada do oceanu Arktycznego, w którym zamarza. Po kilku latach robota przypadkowo odkrywa kapitan Witwicky. Włączając jego system nawigacyjny, Megatron resztkami sił zawiadamia swoich podwładnych o swoim położeniu. Deceptikony wyruszają do niego, a w ślad za nimi wyruszają Autoboty z Optimusem Primem na czele.

Nowości na Netflix: "Stary, kocham cię"

Peter Klaven to dobrze sytuowany agent ubezpieczeniowy, który ma wkrótce ożenić się z kobietą swych marzeń, Zooey. Jednak zanim to nastąpi Peter będzie musiał rozwiązać jeden poważny problem. Musi znaleźć świadka, a nie ma ani jednego znajomego, który mógłby się tego podjąć...

Nowości na Netflix: "Podejrzani"

Gdy w tajemniczej eksplozji na statku zakotwiczonym w porcie Los Angeles ginie 27 osób, policja przesłuchuje jednego z dwóch ocalałych przy życiu świadków tragedii, drobnego kryminalistę Verbala Kinta. Kint stara się przekonać wszystkich, że odpowiedzialność za eksplozję ponosi mityczny król przestępczego półświatka, Keyser Soze, którego istnienie od dawna poddawane jest w wątpliwość.

Nowości na Netflix: "Dzień Dobry TV"

Dla Becky, wydawanie programu telewizyjnego w Nowym Jorku było spełnieniem marzeń... do czasu, kiedy prowadzący go Mike i Colleen wypowiedzieli sobie wielką, otwartą wojnę. Zrobienie dobrego programu z obsadą pełną ekscentryków i skandalicznymi historiami graniczy z cudem, ale Becky zrobi wszystko, by sprostać temu zadaniu

Nowości na Netflix: "Gliniarz z Beverly Hills" (I i II część)

Foley to przebiegły i błyskotliwy policjant z ulic Detroit, który bez skrupułów wkracza w luksusowy świat Beverly Hills, byle tylko dorwać mordercę. Przed jego sprytem, niekonwencjonalnymi metodami i zabójczym poczuciem humoru nie obroni się nawet międzynarodowa siatka przemytników narkotyków!

Nowości na Netflix: "Grease"

Danny Zuko, lider grupy T-Birds spędza romantyczne wakacje w towarzystwie Sandy, która mieszka w Australii. Przysięgają sobie miłość i rozstają się - ona ma wyjechać, ale niespodziewanie zostaje w USA. Spotykają się ponownie w liceum Rydell High. Jednak Sandy, dobrze ułożona panienka, nie pasuje do wizerunku Danny'ego w szkole. Próbuje więc zostać jedną z Pink Ladies i odzyskać jego względy.

Nowości na Netflix: "W rytmie hip-hopu"

Sara z zapałem ćwiczy taniec, by dostać się do szkoły baletowej, w czym wspiera ją matka. Niestety ginie ona w wypadku, a jej córka musi przeprowadzić się do, mieszkającego w Chicago, ojca, kiepskiego muzyka, zbyt często zaglądającego do kieliszka. Jakby tego było mało, Sara trafia do szkoły, gdzie jest jedyną białą uczennicą. Nowa przyjaciółka, Chenille wprowadza ją do świata hip-hopu i miejscowych klubów. Sara jednak nie porzuca marzeń o ekskluzywnej szkole tańca, a w przygotowaniach do egzaminu wstępnego pomaga jej Derek.

Nowości na Netflix: "Słodki listopad"

Historia nowojorskiego biznesmena Nelsona Mossa, który zakochuje się w Sarze Deever - dziewczynie co miesiąc zmieniającej partnerów. Każdemu z nich pomaga poradzić sobie z problemami emocjonalnymi. Kiedy jednak sama zakochuje się w młodym biznesmenie, nie chce poddać się uczuciom.

Nowości na Netflix: "Supergirl"

Kara Zor-El w młodym wieku została wysłana na Ziemię z niszczejącej planety Krypton. Nastolatka trafia do rodziny Denversów z Los Angeles, gdzie uczyła się kontrolować swoje nadludzkie zdolności. Po jedenastu latach jest świadkiem awarii samolotu, który spada na ziemię. Aby uratować ludzi używa swoich mocy, stając się superbohaterką.

Nowości na Netflix: "Miss Agent 2: uzbrojona i urocza"

Po udanej akcji na konkursie Miss USA agentka FBI - Gracie - staje się gwiazdą mediów. Zagraża jej to w pracy "tajniaka", jednak wszystko zmienia się, gdy jej przyjaciółka zostaje porwana, a Gracie znów wkracza do akcji.

Nowości na Netflix: "Oszukana"

Los Angeles, 1928 rok. Pewnego dnia jak zwykle Christie wychodzi do pracy zostawiając syna Waltera w domu. Gdy wraca, dziecka nie ma w domu. Po pewnym czasie synek się odnajduje, jednak jej serce podpowiada, że to nie jest jej dziecko.

Nowości na Netflix: "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" (2.6.2020)

Akcja filmu zaczyna się w latach 70. - już wtedy młody Bohater wie, że adrenalina smakuje bardziej niż mleko w proszku. Z czasem odkrywa też pragnienie pieniędzy, władzy i bycia ponad prawem. Rozpoczyna się transformacja, a jego gangsterski talent rozkwita. Wspólnie z przyjacielem buduje własną armię. Oparta na faktach historia Bohatera po raz pierwszy pokazuje prawdziwe oblicze polskich mafiosów: zaczynali w dresach i stworzyli organizację przestępczą, która przez chwilę panowała nad całym krajem. Finał tej historii nie został jednak napisany pociskami i krwią - czasem słowo rani mocniej niż kula, a miłość i przyjaźń mogą być lekarstwem, nawet w najbardziej okrutnych rękach.

Nowości na Netflix: "Zimna wojna"

Pełna pasji historia miłości kobiety i mężczyzny, którzy poznali się wśród ruin powojennej Polski. Dzieli ich niemal wszystko, a szczególnie pochodzenie i temperament. Od początku wydają się tragicznie niedobrani. Okazuje się jednak, że mimo wszelkich różnic i przeciwności są na siebie skazani i nie są w stanie się rozstać. Raz po raz rozdzielają ich polityka, wady charakteru i nieszczęśliwe zrządzenia losu, podczas gdy zimnowojenna Polska lat pięćdziesiątych, Berlin, Jugosławia i Paryż stanowią tło dla ich historii miłosnej rozgrywającej się w niesprzyjających czasach.

Nowości na Netflix: "Venom"

Eddie Brock poświęcił całe życie, aby zdemaskować działania firmy Life Foundation i będącego jej szefem naukowca Carltona Drake'a. Obsesja zniszczyła mu jednak karierę oraz związek z ukochaną Anne. Jakby tego było mało, ciało mężczyzny nagle zostaje opanowane przez obcego zwanego Venomem. Mroczny, nieprzewidywalny i agresywny osobnik sprawia, że Eddie próbuje zapanować nad swoimi nowymi mocami i pozbyć się nieproszonego lokatora.

Nowości na Netflix: "Poradnik pozytywnego myślenia" (10.6.2020)

Pat Solitano nie jest zwykłym facetem i ma papiery, którymi może to udowodnić. Po ośmiu miesiącach terapii wraca do rodzinnego domu, by zacząć od nowa w ramach filozofii "pozytywnego myślenia". Jego konsekwentna strategia zmienia się, gdy poznaje intrygującą dziewczynę z sąsiedztwa, Tiffany. Wzajemna niechęć pary ekscentryków przeradza się w niespodziewaną więź, a wszystkie dotychczasowe plany mogą stać się jedynie nieważnymi wspomnieniami.

Nowości na Netflix:  "Nienawistna ósemka"

Kilka lat po wojnie secesyjnej przez wietrzne pustkowia Wyoming podróżują łowca nagród John Ruth, znany jako "Szubienica", oraz zbiegła przestępczyni Daisy Domergue. Podczas zamieci śnieżnej trafiają do zajazdu, w którym spotykają tajemniczych nieznajomych. Gdy gwałtowna nawałnica uderza w górski przyczółek, podróżnicy zaczynają rozumieć, że szanse na dotarcie do miasta są niewielkie, a ich największym zmartwieniem nie jest bezwzględna pogoda, a towarzysze o nieczystych intencjach.

Nowości na Netflix: "Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda" (13.6.2020)

Po ucieczce potężnego czarodzieja Gellerta Grindelwalda z więzienia magizoolog Newt Scamader ponownie zostaje wezwany przez profesora Dumbledore'a. W obliczu nieprzewidzianych zagrożeń Newt musi znaleźć sposób, aby powstrzymać Grindelwalda, którego plan panowania czarodziejów czystej krwi nad niemagicznymi istotami grozi podziałem całego świata czarodziejów.

Nowości na Netflix: "Narodziny gwiazdy" (18.6.2020)

Piekielnie zdolna, choć niepewna siebie Ally przypadkiem spotyka w barze gwiazdora country. Mimo różnic zakochują się w sobie i postanawiają wyruszyć we wspólną trasę. Dla niej to uczucie stanie się inspiracją do artystycznej pracy, a także katapultą do wielkiej kariery. Dla niego - być może początkiem końca.

Nowości na Netflix: "Współczesna rodzina"

Paradokumentalny serial komediowy opowiadający o losach wielopokoleniowej i wielokulturowej amerykańskiej rodziny. Nestorem rodziny jest Jay'a Pritchetta, jego córki Claire Dunphy i syna Mitchella Pritchetta. Jay ponownie ożenił się z dużo młodszą od siebie kobietą, z którą wychowuje jej dziecko z poprzedniego związku. Claire jest matką trójki dzieci w tradycyjnej rodzinie. Mitchell wraz ze swoim chłopakiem adoptowali właśnie dziewczynkę z Wietnamu.

Nowości na Netflix: "Sierpień w hrabstwie Osage" (19.6.2020)

Violet jest apodyktyczną, ciężko chorą i uzależnioną od leków matką trzech dorosłych córek. Dwie z nich dawno opuściły dom rodzinny, dystansując się od bliskich i własnej przeszłości. Mąż Violet, Beverly, zatrudnia dla niej opiekunkę – i w niedługi czas po tym znika. Córki przyjeżdżają do domu. Cała bliższa i dalsza rodzina musi zmierzyć się nie tylko z rozwiązaniem zagadki zaginięcia ojca, ale też otworzyć stare rany, ujawnić wzajemne żale i mroczne tajemnice, które nigdy nie miały wyjść na światło dzienne.

Nowości na Netflix: "Niezłomny: Droga do odkupienia" (24.6.2020)

Nawiedzany koszmarami Louie poznaje Cynthię, z która się żeni. Dążenie jego do zemsty pogrąża jednak ich małżeństwo i stawia parę na granicy rozwodu.

Nowości na Netflix: "Helikopter w ogniu" (28.6.2020)

Oparty na faktach film opowiada o nieudanej akcji amerykańskiego oddziału 120 Delta, który miał za zadanie porwać dwóch poruczników zbuntowanych wojsk Somalii.

Nowości na Netflix: "Wróg u bram" (30.6.2020)

Pod Stalingradem toczy się zażarta walka. Osławiony swoimi snajperskimi wyczynami Rosjanin Wasilij Zajcew podstępnie eliminuje wrogów. Wieść o jego wyczynach dociera do obozu najeźdźcy, gdzie powstaje plan rozprawienia się z groźnym przeciwnikiem. W rezultacie dochodzi do pojedynku Zajcewa z najlepszym strzelcem niemieckim, majorem Königiem. Dwóch żołnierzy zaczyna prowadzić ze sobą dramatyczną walkę, której tłem są historyczne wydarzenia znad Wołgi.

Nowości na Netflix: "Bad Boys II"

Narkotykowi gliniarze Mike Lowrey i Marcus Bennett prowadzą akcję, której celem jest niedopuszczenie do gigantycznego transportu ecstasy do Miami. W efekcie kilkumiesięcznego śledztwa odkrywają gigantyczne podziemie narkotykowe, którego szef chce przejąć kontrolę nad handlem esctasy w całym mieście. Oprócz kina akcji jest i romantyczny akcent: Mike zakochuje się ze wzajemnością w siostrze Marcusa, Syd.

Nowości na Netflix: "Zapach kobiety"

Niewidomy Frank, emerytowany oficer amerykańskiej armii, jedzie do Nowego Jorku, aby "uczynić z życia święto". Planuje spać z piękną kobietą, pić znakomite wino i żyć, żyć pełnią życia. Cynicznemu, demonicznemu mężczyźnie o niezwykłym spojrzeniu na świat, niezłym poczuciu humoru i wielkiej wrażliwości na zapach kobiety towarzyszy w szalonej podróży uczeń college'u - Charlie.

Nowości na Netflix: "Savages: Poza bezprawiem"

Przyjaciele Ben i Chon hodują marihuanę. Ich świetny biznes zostaje zauważony przez meksykański kartel narkotykowy, który domaga się udziałów w zyskach. Gdy gangsterzy spotykają się z odmową, porywają dziewczynę, którą zgodnie dzielili się przyjaciele. Ci oficjalnie godzą się zapłacić okup, ale jednocześnie pracują nad planem odbicia dziewczyny.

Nowości na Netflix: "Królewna Śnieżka i Łowca"

Dawno, dawno temu, w odległej krainie żyła zła królowa, która poleciła swemu myśliwemu zgładzić jedyną niewiastę piękniejszą od niej samej. Nie spodziewała się jednak, że podwładny sprzeciwi się jej rozkazom i zamiast zabić Królewnę Śnieżkę… nauczy ją sztuki wojny.